У Ніжинському агротехнічному інституті відбувся науково-практичний семінар з питань пожежної безпеки на об'єктах НУБіП України «Пожежна безпека по-європейськи»

21 грудня 2018 року
м. Ніжин, вул. Шевченка, 10

20-21 грудня на базі інституту пройшов науково-практичний семінар з питань пожежної безпеки на об'єктах НУБіП України «Пожежна безпека по-європейськи», участь в якому взяли представники відокремлених підрозділів. 

Відкрив семінар Олег Єресько, начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України, наголосивши на важливості забезпечення пожежної та техногенної безпеки навчальних закладів.

 

Директор Ніжинського агротехнічного інституту Василь Лукач розповів про основні досягнення інституту за останні роки, зміцнення матеріально-технічної бази, розвиток лабораторій рослинництва та тваринництва.

 

З основними організаційними та правовими заходами щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на підприємствах, діючими нормативними актами усіх присутніх ознайомив Ігор Васильєв, професор Інституту державного управління у сфері цивільного захисту.

 

Олександр Войналович, завідувач кафедри охорони праці та інженерії середовища НУБіП України, закцентував увагу на напрямах удосконалення системи управління охороною праці в АПК. 

 

В другій половині дня учасники семінару відвідали музей рідкісної книги – єдиний в області, який на професійному рівні комплектує колекції унікальних старовинних видань, веде роботу по їх дослідженню, збереженню та реставрації.

У двох невеликих залах Музею представлено понад 3500 експонатів, кожен з яких має свою цікаву історію. У колекції ніжинського музею найдавнішими є грецьке рукописне Євангеліє початку XI ст. на пергаменті, фрагменти рукописної грузинської Біблії XIII ст. з унікальними мініатюрами, також українські, західні та слов’янські рукописи.

  

Під час екскурсії по вечірньому місту відбулося знайомство з історичними віхами розвитку Ніжина, старовинними будинками та міськими легендами про Миколу Гоголя.

Другий день семінару розпочався з підведення підсумків: Володимир Матросов, начальник відділу пожежної безпеки НУБіП України, розповів про шляхи виконання пунктів приписів в актах перевірки протипожежного стану відокремлених підрозділів, подякував всім учасникам семінару та вручив сертифікати.

 

   

   

   

Наостанок учасники семінару відвідали Меморіальний комплекс «Пам’яті Героїв Крут», де сто років тому – 29 січня 1918-го відбувся нерівний бій української студентської молоді і більшовицькою навалою.

 

Дякуємо всім учасникам семінару за плідну роботу та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Матеріали семінару
Організація пожежно-профілактичної та контрольно-наглядової роботи щодо забезпечення безпеки праці навчальних закладів (Ігор Васильєв)
   
Управління професійними ризиками (Олександр Войналович)
СУОП на підприємстві(Олександр Войналович)
 
 
 
Ірина Демчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook