Інновації у виробництві, зберіганні та переробці рослинницької сировини

27 червня 2018, 15:53
НУБіП України

Під такою назвою 26 червня 2018 року  на агробіологічному факультеті Національного університету  біоресурсів і природокористування  України відбулася Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 50-річчю створення кафедри технології зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва ім. проф. Б.В. Лесика і 120-річчю НУБіП України.

У роботі Міжнародної науково-практичної конференції прийняли участь понад 120 учасників. Серед них – депутат Верховної ради, викладачі, вчені, фермери, представники бізнесу, медіа, аспіранти, студенти. Учасники конференції представляли різні регіони України та країни Європи, зокрема, з університету прикладних наук Wiehenstephan-Triesdorf (Німеччина), університету Хоф, (Німеччина), Університету Бристоля Інституту композиційних матеріалів (Великобританія), з Данії та Польської академії наук в Україні (Польща).

На пленарному засіданні з привітальним словом до делегатів конференції від імені керівництва університету звернувся начальник науково-дослідної частини НУБіП України Володимир Отченашко. Він зачитав наказ ректора про проведення конференції та відзначення грамотами і подяками від університету доцентів Людмилу Мацейко, Володимира Войцехівського,  Оксану Завадську, Володимира Насіковського, Володимира Завгороднього, Надію Ящук та грошовими преміями лаборантів кафедри Євгенію Ткаченко, Валентину Новік, Інну Стельникович, Катерину Корнійчук.

Декан  агробіологічного факультету Оксана Тонха відзначила вклад кафедри у розбудову агробіологічного факультету та її роль у галузі зберігання та переробки продукції рослинництва.

Депутат Верховної ради України Микола Кучер від імені керівництва держави привітав колектив кафедри та учасників Міжнародної науково-практичної конференції і побажав плідної праці.

Завідувач кафедри технології зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва ім. проф. Б.В. Лесика Григорій Подпрятов  зробив ґрунтовний огляд її діяльності від історії створення до сучасності та намітив перспективи розвитку.

З цікавими та змістовними доповідями на конференції виступили завідувач кафедри землеробства і гербології НУБіП України Семен Танчик, завідувач кафедри вирощування та переробки рослинницької продукції, університету прикладних наук Wiehenstephan-Triesdorf (Німеччина) Ірина Сметанська, завідувач кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна НУБіП України Анатолій Бикін, директор Польської академії наук в Україні (Польща) Генрик Собчук, регіональний представник компанії "Рійк Цваан Україна" Станіслав Овчарик, завідувач кафедри садівництва та овочівництва ЛНАУ Ольга Дидів, завідувач лабораторією інноваційних харчових технологій Інституту садівництва  НААН України Олександр Литовченко, офіційний представник ТОВ «Вента Лаб Агро» Ігор  Каменєв, керівник департаменту систем для зберігання та сушіння зерна ТОВ Агробудівельний альянс «Астра» Олександр Прудкой, представник компанії «Агровесна» Валентин Рожко, директор по маркетингу ООО «Прайм Лаб Тек» Ольга Дигун, доцент кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства НУХТ Марина Білько, професор Володимир Зінченко та аспірант НУБіП України Олександр Гаврилюк.

Конференція супроводжувалася жвавою дискусією та запитаннями учасників конференції.

Доцент кафедри Сергій Гунько 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015