На засіданні вченої ради університету урочисто вручено нагороди

26 вересня 2011 року

    21.09.2011 року на засіданні вченої ради університету було урочисто вручено нагороди:     

    Вперше в Україні звання судді Міжнародного класу з конкуру (подолання перешкод) отримала завідувачка навчально-науково-виробничої лабораторії конярства А.В. Скабард. Це звання дає їй право обслуговувати змагання чемпіонатів Європи, світу та Олімпійські ігри.
     За значний особистий внесок у розвиток лісівничої науки, підготовку висококваліфікованих фахівців для лісогосподарського виробництва та з нагоди професійного свята - Дня працівника лісу Державне агентство лісових ресурсів України нагородило:
- Відзнакою «Відмінник лісового господарства України» - завідувача кафедри біології лісу та мисливствознавства А.Ф. Гойчука;
- Почесними грамотами - доцента кафедри біології лісу та мисливствознавства Н.В. Максимчук, доцента кафедри лісової меліорації та оптимізації лісоаграрних ландшафтів В.М. Малюгу.
    За вагомий особистий внесок у розвиток української журналістики Київська організація національної спілки журналістів України нагородила:
- Золотою медаллю «Незалежність» - головного редактора газети «Університетський кур’єр» В.А.Обрамбальського;
- Грамотою за вагомий внесок у примноження духовного потенціалу українського суспільства -  кореспондента газети І.М. Білоус;
- Дипломом за вагомий особистий внесок у розвиток української журналістики – провідного спеціаліста видавничого центру А.С. Осьмака.
 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook