Факультет аграрного менеджменту розширює міжнародні зв'язки з Варшавським університетом екології та управління

19 листопада 2017 року

 14 листопада 2017 року на факультет аграрного менеджменту завітала Лія Саядян – керівник міжнародних програм Університету екології та управління (м. Варшава, Польща), яка перебувала в нашому університеті за програмою обміну співробітників Erasmus+. Під час зустрічей з деканом факультету Анатолієм Остапчуком, заступником декана Олександром Новаком, завідувачем кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського Василем Горьовим, професором Тетяною Балановською, доцентом Тетяною Артюх, а також зі студентами факультету аграрного менеджменту Лія Саядян детально розповіла про програму Erasmus+ – програму Європейського Союзу в сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту на період 2014-2020 рр.

     Гостя наголосила, що програма Erasmus+ призначена для підтримки зусиль країн-учасниць програми ефективно використовувати потенціал талановитих людей Європи і соціальний капітал, підтверджуючи принцип безперервного навчання шляхом поєднання підтримки та формального, неформального і неофіційного навчання в системі освіти, навчання та молодіжних сферах. Програма також підвищує можливості для мобільності та співпраці з країнами-партнерами, зокрема, в сферах вищої освіти та молоді. Лія Саядян також підкреслила позитивні сторони програми, а також розповіла про особливості участі для студентів і науково-педагогічних працівників.

     Під час зустрічей також обговорювались можливості подальшої співпраці між факультетом аграрного менеджменту нашого університету та факультетом інженерії й управління Університету екології та управління (м. Варшава, Польща).

Аліна Троян,
доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій