Доцентом кафедри Горіславською І.В. проведено навчально-тренувальне заняття зі студентами 3 курсу юридичного факультету «Спадок – тягар?»

15 травня 2017, 16:13

                                                                                                    Самое большое богатство - разум.

Самое большое наследство - воспитание.
Самая большая нищета - невежество. 

Али-ибн Аби-Талиб

     10 травня 2017 року за участі студентів 3 курсу юридичного факультету та викладача кафедри цивільного та господарського права – Горіславської Інни Вікторівни пройшло навчально-тренувальне заняття під промовистою назвою: «Спадок – тягар?»


   Сучасна ідеологія спадкового права базується на ідеології якісно нової історичної формації, на новому розумінні економічних, культурних та духовних цінностей, співвідношенні обов’язків держави і суспільства та приватної особи як суб’єкта спадкових правовідносин, що зумовлює принципові зміни доктринального ставлення до окремих, традиційних положень спадкового права.


     Для вирішення питання щодо юридичної долі майна, яке залишається після смерті особи, необхідно чітко усвідомити алгоритм «дій по спадкуванню». Саме цим питанням була приділена увага, студенти були ознайомлені з методиками розв’язання ситуаційних задач у сфері спадкування, як за заповітом, так і відповідно до закону.

Как жаль, что отпрыск неразумный
Рождается от мудреца:
Не получает сын в наследство
Талант и знания отца. 4

Абу Абдаллах Джафар Рудаки

Інна Горіславська, 

доцент кафедри цивільного та господарського права, к.ю.н.

 
 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook