Кафедра комп’ютерних наук

Гурток «Основи програмування та ІТ» для майбутніх абітурієнтів

 Відповідно наказу ректора НУБіП України №1138 від 11.11.2019 «Про деякі питання профорієнтаційної роботи» в Ірпіньському академічному ліцеї НУБіП України був створений гурток «Основи програмування та ІТ».

Керівник гуртка – старший викладач кафедри комп’ютерних наук Міловідов Ю.О., відповідальний від факультету – зав. кафедрою комп’ютерних наук, доцент к.т.н. Голуб Б.Л.

 Наукова спрямованість гуртка

Метою таких занять є: надати дітям ґрунтовні знання з профільних спеціальних дисциплін, таких як основи економіки та менеджменту, біотехнологія та екологія, основи програмування та ІТ, іноземна філологія, математика.

Керівник гуртка: Міловідов Юрій Олегович, ст. викладач кафедри комп'ютерних наук

Звіт про діяльність гуртка за 2020-2021 н.р. 
Звіт про діяльність гуртка у 2018-2019 н.р.

 

Останні події

 

В ІАЛ НУБіП України 22.12.2021 в відбулось чергове заняття наукового гуртка «Основи програмування та ІТ» для учнів старших класів (керівник гуртка ст. викладач кафедри комп’ютерних наук  Міловідов Ю. О.)

Розглядалися способи вирішення різноманітних за складністю алгоритмічних задач з масивами від зовсім простих до таких, що потребують певного рівня кмітливості.

 

29 вересня 2021р в Ірпінському академічному ліцеї НУБіП України відбулося онлайн заняття гуртка з програмування для майбутніх абітурієнтів

 

В ІАЛ НУБіП України 29.09.2021, 20.10.2021, 24.11.2021р.р. проводились заняття наукового гуртка «Основи програмування та ІТ» для учнів старших класів. Метою таких занять є: надати дітям ґрунтовні знання з профільних спеціальних дисциплін.

 

Під час заняття з інформатики,  дисципліни «Основи програмування та ІТ», старший викладач кафедри комп’ютерних наук, Міловідов Юрій Олегович розповів учням основні поняття, принципи роботи на початковому рівні використання високого рівня мови програмування С++.

25 лютого та 4 березня 2021 

Старший викладач Міловідов Юрій Олегович

В Ірпіньському академічному ліцеї НУБіП України 25 лютого та 4 березня 2021 року пройшли заняття наукових гуртків.

Зважаючи на профіль ліцею, для учнів старших класів викладачами Національного університету біоресурсів і природокористування України проводились онлайн лекції та практичні заняття.

Метою таких занять є: надати дітям ґрунтовні знання з профільних спеціальних дисциплін, таких як основи економіки та менеджменту, біотехнологія та екологія, основи програмування та ІТ, іноземна філологія, математика.
Під час заняття з інформатики, дисципліни «Основи програмування та ІТ», старший викладач кафедри комп’ютерних наук Міловідов Юрій Олегович ввів основні поняття, 
розповів учням про принципи роботи на початковому рівні, використання мови програмування високого рівня С++ у процесі створення різних видів програмного забезпечення.

Тож, адміністрація ІАЛ НУБіП України, вчителі, учні та батьки висловлюють щиру подяку  керівництву та викладачам Національного університету біоресурсів і природокористування України за плідну співпрацю.

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook