- Головна
- Вступнику
- Бакалавр
- Магістр
- Документи кафедри
- Навчальна робота
- Практичне навчання
- Наукова діяльність
- Випускні спеціальності
- Інженерія програмного забезпечення
- Комп'ютерні науки
- Співпраця
- Профорієнтаційна робота
- Матеріально-технічна база кафедри (навчальні лабораторії)
- Спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення" (Бакалавр)
- Обговорення та рецензії
- Робочі програми та силабуси
- Спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення" (Магістр)
- Обговорення та рецензії
- Робочі програми та силабуси
- Спеціальність 122 "Комп’ютерні науки" (Бакалавр)
- Обговорення та рецензії
- Робочі програми та силабуси
- Спеціальність 122 "Комп’ютерні науки" (Магістр)
- Обговорення та рецензії
- Робочі програми та силабуси
- Інформація про вибіркові компоненти
- Акредитація
- Випускники
Комп'ютерні науки
Здобувачі спеціальності 122 «Комп'ютерні науки» мають можливість за чотири роки (для скороченого терміну навчання — за два роки) отримати освітній ступінь бакалавра. Навчання відбувається як за кошти державного бюджету, так i за кошти фізичних або юридичних oci6. Освіту можна здобувати на денній формі навчання. Випускники цієї спеціальності можуть працювати системними адміністраторами, адміністраторами та проектувальниками баз даних, комп'ютерних мереж, розробниками WEB-додатків, програмістами тощо.
Навчальний процес
Заняття для студентів проводяться в сучасних аудиторіях, які оснащені мультимедійною та комп'ютерною технікою. Переважна кількість дисциплін викладається в 15-му корпусі НУБіП України викладачами факультету інформаційних технологій, а саме: «Програмування» (мова С), «Об'єктно-орієнтоване програмування» (мови С++ та С#), «Теорія алгоритмів», «Організація баз даних», «Крос-платформне програмування» (мова Java), «ВЕБ-технології та ВЕВ-дизайн» (мова РНР), «Системний аналіз», «Теорія розпізнавання образів», «Методи та системи штучного інтелекту», «Інтелектуальний аналіз даних», «Технології розробки інформаційних систем», ”Комп'ютерні мережі» та інші.
У студентів є можливість навчатися у Microsoft lmagine Academy, Cisco Academy, SAS, які функціонують на базі факультету, а також використовувати у навчальному процесі Google Academy.
Міжнародне співробітництво
На факультеті реалізуються програми мобільності студентів Erasmus+ та Mevlana. Студенти залучаються до участі в міжнародних освітніх програмах, конференціях, WORKSHOPах відповідно до договору про співпрацю із Вроцлавським природничим університетом. Кафедра всіляко сприяє розвитку співпраці із Словацьким технологічним університетом та можливості отримання подвійного диплому.