Кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту організовує цикл лекцій з американським професором Пітером Кайлом

30 листопада 2016, 0:00
Гуманітарно-педагогічний факультет

     Пітер Кайл – американський професор, режисер і керівник Peter Kyle Dance, яка була заснована в 2006 році, в Нью-Йорку. Працював викладачем в Шотландії, Норвегії, Німеччині, Кипрі, Китаї, Мексиці та виступав на сценах відомих театрів, зокрема Abrons Arts Center, Joyce SoHo, Symphony Space, Judson Memorial Church, the 92nd Street Y та Triskelion Arts among others. Разом зі всесвітньовідомими Nikolais та Murray Louis, Пітер Кайл відвідав більше п’ятдесяти країн світу. Свого часу працював разом з Мark Morris Dance Group, Erick Hawkins Dance Company, Gina Gibney Dance, Works/Laura Glenn Dance та P3/east. Як викладач працював в University of Washington, Cornish College of the Arts. У даний час Пітер Кайл є професором в Bard College, Sarah Lawrence College, Marymount Manhattan College, the Nikolais/Louis Foundation for Dance, Bearnstow, Sansori. Створені ним короткометражні фільми були представлені на різних фестивалях в Сполучених Штатах Америки, Нідерландах, Норвегії, Шотландії, Китаї, та багатьох інших країнах. 

     

     Пітер Кайл має багато нагород, зокрема Concours Internationale de Danse de Paris, the Pittsburgh Dance Council, Simpson Center for the Humanities, the Washington State Arts Commission, the American Music Center Live Music for Dance Program, New York Foundation for the Arts, the Mertz-Gilmore Foundation, U.S. Consulate-China. У 2016 році отримав грант Fulbright Specialist Program для проведення проекту разом з Національним університетом біоресурсів і природокористування України.

     У рамках циклу лекцій для майбутніх управлінців передбачено 5 зустрічей у листопаді поточного року, під час яких у студентів і викладачів буде можливість поставити професору Пітеру Кайлу запитання.

     Бажаючих відвідати лекції професора Нью-Йоркського університету Пітера Кайла прохання надсилати заявки на пошту кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту:

[email protected].


Л.В. Шинкарук,
завідувач кафедри
виробничого та інвестиційного менеджменту
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook