Гуртківці беруть участь у Зимовій школі «Україна – ЄС: кроки до вступу. Інтеграція аграрного сектору у європейський і глобальний економічний простір»
Тема цьогорічної Зимової школи економістів-міжнародників – «Україна – ЄС: кроки до вступу. Інтеграція аграрного сектору у європейський і глобальний економічний простір» є надзвичайно важливою для підвищення обізнаності студентів, фахівців та громадян щодо процесу інтеграції України в ЄС, а також для розвитку компетенцій, які допоможуть ефективно працювати в умовах європейської та глобальної економіки. Долучаючись до заходів школи студенти, зокрема і члени наукового гуртка «Менеджмент і сьогодення», мають можливість набути поглибленого розуміння процесу євроінтеграції; розвинути своє критичне та аналітичне мислення; здобути практичні навички для кар'єри; напрацювати комунікації із провідними експертами та розширити професійні контакти; поглибити розуміння глобальних тенденцій та розвинути міждисциплінарні знання.
Заходи Зимової школи тривають цілий тиждень – із 20 по 26 лютого 2025 р. Третій день школи, який пройшов 24 лютого, був присвячений темі: «Міжнародні інвестиції та інноваційні проекти в аграрній сфері: глобальний та європейський аспект». Він відбувся за участі викладачів кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту: к.е.н., доцента кафедри Чемодурова Олександра Михайловича із виступом на тему: «Європейські програми фінансування аграрних інновацій», д.е.н., професора Дєліні Марини Миколаївни, яка презентувала «Можливості інвестування проєктів в аграрній сфері від ФАО» та д.е.н., професора Прушківської Емілії Василівни, яка модерувала захід.
Питання, що обговорювалися цього дня є надзвичайно актуальними для студентів, що обрали освітню траєкторію «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами», оскільки вони охоплюють важливі аспекти розвитку аграрної економіки, інновацій, інвестицій та глобальних трендів, що безпосередньо впливають на професійну діяльність у цій галузі. Отримані знання дозволять студентам бути підготовленими до роботи в умовах швидких змін і глобальних викликів.
Таким чином, участь у Зимовій школі дозволяє студентам здобути важливі знання та навички, які відкривають перед ними нові професійні можливості та сприяють розвитку критичного мислення і розуміння ключових економічних та політичних процесів, що відбуваються в Україні та Європі.
А Зимова школа «Україна – ЄС: кроки до вступу. Інтеграція аграрного сектору у європейський і глобальний економічний простір» іще триває, тож бажаємо усім учасникам цікавих доповідей, дискусій та подальшої ефективної реалізації отриманих знань.
Тетяна ЛОБУНЕЦЬ,
керівник наукового гуртка «Менеджмент і сьогодення»