Лекція майбутнім агрономам від практика – генерального директора ТОВ «АВ ЛІХТ» Василя Поліщука

21 лютого 2024 року
  19 лютого 2024 року на кафедрі рослинництва в рамках вибіркової загальновузівської навчальної дисципліни «Нішеві культури» (викладач д. с-г. наук, професор Наталія Новицька) студенти ОС «Магістр» та «Бакалавр» спеціальності 201 «Агрономія», науково-педагогічні працівники агробіологічного факультету та зацікавлені фахівці з виробництва прослухали лекцію від практика – генерального директора ТОВ «АВ ЛІХТ», кандидата економічних наук Василя Поліщука на тему «Вирощування спаржі та артишоку: прибутково, ефективно, модно та престижно».

  Василь Григорович поділився своїм професійним багаторічним досвідом та ключовими аспектами вирощування та реалізації нішевих овочевих культур спражі та артишоку. Студенти отримали цінні практичні поради, які не тільки розширять їхні знання, але й допоможуть в подальшій кар’єрі.

  Лекція стала не лише корисним етапом університетського життя, але й важливим кроком для студентів у розумінні тонкощів вирощування окремих нішевих культур, спроможних забезпечити досить високу прибутковість на невеликих площах малих субєктів господарювання в аграрному секторі.

   


Наталія Новицька,
д.с.-г.наук, професор кафедри рослинництва

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook