Студенти НУБіП України – чемпіони міста Києва з гирьового спорту

12 лютого 2024 року
  10 лютого у межах ХІХ Універсіади м. Києва 2023-2024 навчального року було проведено Відкритий чемпіонат міста Києва з гирьового спорту серед студентів та учнів під егідою Федерації гирьового спорту України разом з Київським міським відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
  Захід було організовано з метою:
  • популяризації і відродження українських національних традицій;
  • подальшого розвитку і популяризації гирьового спорту серед студентської та учнівської молоді;
  • заохочення студентів і школярів до здорового способу життя;
  • підвищення рівня майстерності спортсменів закладів вищої освіти та загальної середньої освіти м. Києва.
  • зарахування результатів виступів студентів закладів вищої освіти (далі ЗВО) м. Києва до заліку ХІХ Універсіади м. Києва 2023-2024 н. р.
  У Відкритому чемпіонаті взяли участь ЗВО Києва: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Київський національний університет будівництва і архітектури, Державний університет інфраструктури та технологій, Національна академія внутрішніх справ України.
  За регламентом змагань збірна від кожного вишу мала складатися із семи чоловіків і трьох дівчат. Кожний представник команди виступав у своїй ваговій категорії. Змагання проводилися за правилами Федерації гирьового спорту України, що відповідають правилам Міжнародної Федерації гирьового спорту у поштовху довгим циклом (чоловіки, юнаки) і у ривку (жінки). Вага гирі у чоловіків складала 24 кг, а у дівчат – 16 кг.
  Наш університет представила потужна команда із студентів різних факультетів, серед яких 6 представників спеціальності 017 «Фізична культура і спорт».
 
 
  За результатами змагань перші місця у своїх вагових категоріях посіли: Ілля Фурса (ф-т захисту рослин біотехнологій та екології) з найкращим результатом змагань – 96 поштовхів, Володимир Кульківський (ННІ ЕАЕ), Андрій Авраменко, Максим Чуприна, Євгенія Кедич (гуманітарно-педагогічний ф-т, спеціальність Фізична культура і спорт). Другим став Роман Марченко (гуманітарно-педагогічний ф-т,спеціальність Фізична культура і спорт). На третій сходинці п`єдисталу розташувалися Сергій Ігольніков (гуманітарно-педагогічний ф-т, спеціальність Фізична культура і спорт), Єгор Федоровський (агробіологічний ф-т), Софія Шевчук (ф-т ветеринарної медицини). Також у складі нашої команди виступали Анатолій Кривець (гуманітарно-педагогічний ф-т, спеціальність Фізична культура і спорт) та Катерина Степаненко (ННІ НОТ), які хоч і не вибороли призових місць, але принесли очки до командного заліку.
 
 
 
  Отже, за підсумками змагань збірна НУБіП України набрала 330 очок і посіла перше загальнокомандне місце. На другій сходинці розташувалася команда Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, а третьою стала збірна Національної академії внутрішніх справ України.
 

Вітаємо наших студентів та їх тренера Віталія Андріяша із заслуженими нагородами!

 
Микола КОСТЕНКО,

завідувач кафедри фізичного виховання 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook