Викладачі економічного факультету ознайомилися з інструментами підтримки мобільності науковців в ЄС

23 березня 2015 року

     17 березня викладачі економічного факультету взяли участь у Всеукраїнському семінарі: «Інструменти підтримки мобільності науковців у рамках пріоритетів Європейського Союзу на 2014-2020 роки» організований Фундацією Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Університетом економіки (м. Бидгощ), Європейським центром ім. Роберта Шумана, що проходив у Європейському університеті.

     Доценти кафедри фінансів і кредиту Ващик М.С., Титарчук І.М., Негода Ю.В. та кафедри інноваційної діяльності в АПК д.е.н., професор Витвицька О.Д., к.е.н. Вишнівська Б.В. ознайомились із програмами фінансування з Європейських Структурних Фондів, можливостями розвитку кар’єри в рамках пріоритетів ЄС на 2014-2020 рр. на прикладі конкретних програм та інструментів їх реалізації, отримали практичні рекомендації щодо розвитку академічної мобільності українських науковців та студентів.

     Організований семінар дав змогу краще зрозуміти особливості практичної реалізації, в рамках організації навчального процесу, принципу мобільності студентів та викладачів через використання програм Horizon2020 та Erasmus+, призначених для фінансування компоненту мобільності.

Титарчук І.М.,
доцент кафедри фінансів і кредиту

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook