Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

27 жовтня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Свято Дня української писемності та мови – це особливий час для нас усіх. Це  дата для відзначення нашої мови як символу національної самосвідомості та культурної спадщини. Ми, викладачі інституту, наполегливо працюємо над тим, щоб зберегти і розвивати нашу мову, передавати знання про неї наступним поколінням та підтримувати українську писемність на високому рівні.

З нагоди цього свята наші здобувачі освіти та весь колектив інституту приєдналися до традиційного щорічного заходу – написання  Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності,  щоб відчути причетність до спільноти однодумців, зробити внесок у популяризацію рідної мови. Всеукраїнський радіодиктант був започаткований у 2000 році командою Українського Радіо і з того часу став найбільшим україномовним флешмобом.

Головна мета події – не перевірити грамотність учасників, а об'єднати українців і знавців української мови по всьому світу. Цьогорічний текст називався «Дороги України», його авторкою стала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав його актор, театральний режисер та виконавець ролі у фільмі «Довбуш» – Олексій Гнатковський.

Святкуймо разом День української писемності та мови, підтримуючи і просуваючи нашу мову, яка є джерелом нашої національної гордості та спільної ідентичності. Нехай наша мова завжди буде живою, могутньою та прекрасною!

 
Наталія Леміш, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook