Виховна година для студентів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК до дня пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи

27 квітня 2023 року

     День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи проводиться щорічно 26 квітня на річницю трагедії. Студентська рада факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК в гуртожитку №9 провела захід, щоб вшанувати жертв трагедії та поглибити свої знання про подію, що відбулася.

 

         Один з головних елементів заходу був перегляд фільму «Чорнобиль», який став дуже популярним після його виходу у 2019 році. Фільм показує події, що передували вибуху на АЕС, саму катастрофу та її наслідки. Студенти глибоко проаналізували фільм, обговорюючи його ключові моменти та висловлюючи свої враження та думки про те, як ця трагедія вплинула на Україну та світ вцілому. Після перегляду фільму, студенти долучилися до панельної дискусії, де обговорювалися причини вибуху та наслідки, які вона мала для людей та довкілля. Студенти висловлювали свої ідеї та розмірковували про те, як могли б допомогти в попередженні подібних катастроф у майбутньому. Захід також включав перегляд відеоекскурсії до місць, пов'язаних з Чорнобильською катастрофою. Студенти факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК отримали можливість побачити історичні артефакти та зібрані матеріали, які допомагають розуміти масштаб трагедії та її наслідки.                             

         У цілому, захід, проведений студентами до дня вибуху на Чорнобильській АЕС, був дуже важливим для підвищення свідомості про цю трагедію та її наслідки, а також для вшанування пам'яті жертв. Через такі заходи студенти мають можливість поглибити свої знання про історичні події та розуміти їх вплив на сучасний світ. Вони також навчаються розуміти важливість безпеки та захисту довкілля, а також використовувати здобуті знання для попередження подібних трагедій у майбутньому. Крім того, проведення таких заходів допомагає вшановувати пам'ять про жертв трагедії та виявляти повагу до людей, які віддали своє життя в боротьбі з наслідками Чорнобильської катастрофи. Це також нагадує нам про важливість взаємодії та співпраці між народами та країнами у рішенні глобальних проблем.

         Отже, захід, проведений студентами до дня вибуху на Чорнобильській АЕС, має велике значення як для освіти та пізнання історії, так і для вшанування жертв трагедії та розуміння її впливу на сучасний світ.

 Каріна Косяк,

студентка факультету харчових

технологій та управління якістю продукції АПК

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook