Активна участь членів студентського наукового гуртка «ДНК Лідера» у Дні відкритих дверей

12 квітня 2023 року

      Вибір майбутньої професії, а, відповідно, і закладу вищої освіти, є важливим етапом у житті кожної людини. Так, 6 квітня 2023 року в Національному університету біоресурсів і природокористування України було проведено День відкритих дверей для випускників шкіл, гімназій, ліцеїв України, батьків та усіх бажаючих у змішаному форматі (очно та дистанційно), що є традиційним заходом, який надає можливість майбутнім абітурієнтам дізнатись про особливості навчання в університеті.

    Зустріч абітурієнтів із керівництвом НУБіП України розпочалася з вітального слова очільника університету Станіслава Ніколаєнка, який представив інформацію про університет. Також ректор зазначив, що в кінці травня 2023 року НУБіП України відзначає своє 125-річчя, і запросив присутніх відвідати цей захід.

 
Представники факультету аграрного менеджменту взяли активну участь в організації Дня відкритих дверей, в ході спілкування із гостями надавали інформацію щодо організації навчального процесу, дозвілля здобувачів вищої освіти, яке розвиває світогляд і створює найміцніші дружні зв’язки та ін. Під час зустрічі майбутні абітурієнти мали можливість поставити запитання та отримали на них детальні відповіді.
 
 
Члени студентського наукового гуртка «ДНК Лідера» також взяли активну участь в Дні відкритих дверей. Представники гуртка допомогли підготувати стенд-презентацію з матеріалами про факультет аграрного менеджменту, щоб всі присутні мали можливість більш детально дізнатися, чим займаються здобувачі вищої освіти протягом навчання.
 
 
 Гуртківці, зокрема староста студентського наукового гуртка «ДНК Лідера» Вікторія Сіденко, розповідали гостям про яскраве студентське життя у рідному навчальному закладі. Майбутні абітурієнти мали можливість поставити запитання стосовно особливостей навчання і життя в університеті в невимушеній атмосфері, а гуртківці в доброзичливому, веселому і жартівливому тоні надали вичерпні відповіді.
 
 
Члени гуртка розповіли гостям, що за підсумками Х-го «Фестивалю студентської науки – 2021» та ХІ-го «Фестивалю студентської науки – 2022» студентський науковий гурток «ДНК Лідера» кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського здобув перемогу серед більше 100 студентських наукових гуртків, які функціонують у НУБіП України.
 
 
Після зустрічі з керівництвом НУБіП України присутні були запрошені долучитися до знайомства з факультетом аграрного менеджменту в навчальний корпус № 10, де вони зустрілися з адміністрацією факультету, завідувачами кафедр, відповідальним секретарем приймальної комісії НУБіП України, головою сенату студентської організації та здобувачами вищої освіти факультету аграрного менеджменту. У результаті їх виступів, присутні дізнались про особливості вступної кампанії у 2023 році та основні правила вступу; про перспективність спеціальностей «Менеджмент» і «Маркетинг» , а також, що факультет аграрного менеджменту є одним з кращих, і його випускники займають гідні посади в майбутньому.

На запрошення кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського у Дні відкритих дверей брали участь випускники Новосілківського академічного ліцею «Ерудит», Богуславського ліцею № 2, Новоушівського фахового коледжу ПДУ, Боярського фахового коледжу НУБіП України, шкіл та ліцеїв Звенигородського району Черкаської області.
День відкритих дверей пройшов в теплій атмосфері: насичено, інформативно і цікаво. Очікуємо, що до дружньої родини факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України в новому навчальному році приєднаються багато талановитих і розумних здобувачів вищої освіти. 
 
Кристина Драмарецька,
доцент кафедри менеджменту ім.проф. Й.С. Завадського
 
Оксана Гавриш,
доцент кафедри менеджменту ім.проф. Й.С. Завадського
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook