Участь кафедри міжнародних відносин і суспільних наук у загальноуніверситетському Дні відкритих дверей для випускників шкіл, гімназій та ліцеїв

6 квітня 2023 року

6 квітня 2023 р. кафедра міжнародних відносин і суспільних наук долучилася до загальноуніверситетського заходу – Дня відкритих дверей для випускників шкіл, гімназій та ліцеїв. Цього разу на гуманітарно-педагогічному факультеті він проходив не стандартно, а зі смаком незвичної «родзинки»: кафедри представляли (рекламували) свою спеціальність в оригінальній ігровій формі. Так, наша кафедра запропонувала школярам розгадати акроребуси, де були зашифровані прізвища відомих в історії політичних та державних діячів, дипломатів. Прослухавши вислів відомої особистості, за допомогою ілюстративних підказок та політичної карти гості намагалися відгадати персоналію. Самі активні отримували заохочувальні солодкі призи. Спілкування проходило весело та у невимушеній атмосфері.

     

     

     

Наша кафедра креативно підійшла й до представлення спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» на загальноуніверситетській виставці спеціальностей у головному адміністративному корпусі, зокрема запропонувала залишити свої побажання у «Книзі побажань російській федерації».

     

Також на День відкритих дверей на кафедру завітали учасники «Школи юного дипломата», що відбулася напередодні у рамках профорієнтаційних заходів кафедри. Переможців творчого конкурсу, який проходив під час роботи «Школи», привітав науково-педагогічний колектив кафедри, а завідувач професор Олександр Шевчук урочисто вручив цінні призи.

     

     

     


Прийом майбутніх абітурієнтів, а згодом і, маємо надію, наших студентів вдався!

 

 

 

Людмила Лановюк,
доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook