Відкрита лекція СИВОЛАПОВА Володимира Анатолійовича

21 березня 2023, 10:32
20 березня 2023 року, відбулась онлайн відкрита старшого викладача кафедри надійності техніки Володимира Сиволапова для студентів 4 курсу навчання, освітнього ступеню «Бакалавр», спеціальність 208 - «Агроінженерія» механіко-технологічногофакультету з дисципліни «Ремонт машин та обладнання». Тема лекції «Дефектування, сортування і комплектування при ремонті».
Якісне виготовлення та технічний сервіс сільськогосподарської техніки мають велике значення для функціонування АПК в Україні.
Надійність – одна з основних проблем сучасної техніки, яка вирішується на етапах проектування, виробництва, дослідження, експлуатації й ремонту машин та технологічного обладнання.
Підтримання працездатності, відновлення ресурсу машин і технологічного обладнання, підвищення їх безвідмовності – важливе завдання підприємств, які пов’язані з технічним сервісом. Підвищення надійності сільськогосподарської техніки також має велике економічне значення.
Лекцію проведено на високому науково-методичному рівні з використанням сучасних мультимедійних засобів. Тему лекційного заняття чітко сформульовано, структура плану відповідала робочій програмі навчальної дисципліни з курсу «Ремонт машин та обладнання» для студентів спеціальність 208 - «Агроінженерія».
По закінченню лекції студенти задавали цікаві питання щодо новітніх технологій забезпечення надійності та сучасні методи ремонту техніки та впровадження їх у виробництво.
 

 

 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook