Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «НАУКОВІ ЗДОБУТКИ СТУДЕНТІВ У ДОСЛІДЖЕННЯХ ТЕХНІЧНИХ ТА БІОЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ: КОНСТРУЮВАННЯ ТА ДИЗАЙН»

 Для участі у Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції «НАУКОВІ ЗДОБУТКИ СТУДЕНТІВ У ДОСЛІДЖЕННЯХ ТЕХНІЧНИХ ТА БІОЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ: КОНСТРУЮВАННЯ ТА ДИЗАЙН»

 
на електронну адресу [email protected] необхідно подати:
 
1) назву доповіді, ім’я та прізвище доповідача (доповідачів), науковий ступінь і вчене звання, ім’я та прізвище наукового керівника (приклад: Синтез законів руху механізмів зміни вильоту вантажу і повороту баштового крана у задачі уникнення перешкоди при переміщенні вантажу. Магістр Дмитро ВЕЛИКОІВАНЕНКО. Науковий керівник – д.т.н., проф., Юрій РОМАСЕВИЧ). Прийом назв доповідей триває до 15 квітня;
 
2) тези доповіді об’ємом від 0,5 до 3 сторінок. Структура тези: УДК; з нової стрічки назва тези; з нової стрічки ПІБ автора (авторів), науковий ступінь і вчене звання; з нової стрічки назва ЗВО; з нової стрічки текст тези; з нової стрічки список використаних джерел (за необхідністю). Вимоги до оформлення тез: формат тексту Times New Roman; кегль 14; одинарний інтервал; поля: праве, нижнє і верхнє по 2 см, ліве – 2,5 см; формули подаються у редакторі MS Equation 3.0, графічні матеріали повинні бути гарної якості. Прийом тез доповідей триває до 23 квітня.
 

Будь-ласка, у назві листа вказуйте, що матеріали і назви доповіді передбачаються для всеукраїнської конференції.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook