Роботу колективу за звітний рік та плани на 2023-й схвалили, звіт директора ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» затвердили

14 грудня 2022 року
  13 грудня в інституті відбулася конференція трудового колективу, на якій заслухали звіт директора Василя Лукача про діяльність інституту у 2022 році та основні завдання колективу на 2022 рік. Від керівництва університету на звіті були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку, д.е.н., професор Вадим Ткачук та декан факультету конструювання та дизайну, к.т.н., доцент Зіновій Ружило.
   В роботі конференції взяв участь голова ради роботодавців інституту, д.е.н., професор Микола Бутко.
   Виступаючи з доповіддю, Василь Лукач наголосив, що цей рік для всієї країни став роком випробувань: збройна агресія російської федерації назавжди змінила життя українців. Але, не дивлячись ні на що, ми продовжуємо працювати, жити, творити. Цього року було здійснено успішний набір студентів, контингент здобувачів зріс в 1,6 рази; всі освітні програми забезпечені науково-педагогічними працівниками, 89 % з яких мають наукові ступені та вчені звання. В університеті викладачі проходять стажування та підвищення кваліфікації.
   Науково-дослідна робота носить прикладний характер досліджень і не зупиняється навіть в умовах воєнного стану. На базі інституту проведено дві міжнародні та дві всеукраїнські конференції, науковцями отримано 3 патенти на корисні моделі, продовжується виконання робіт за госпдоговірними тематиками.
  У 2023 році НУБіП України відзначатиме ювілейну дату: 125-ту річницю від дня заснування, тому і науково-практичні конференції будуть носити тематичний характер, про що у своєму виступі наголосив і проректор, професор Ткачук В.А.
 
   Головним пріоритетом в діяльності інституту є поглиблена практична підготовка майбутнього фахівця, яку успішно забезпечують навчально-виробничі лабораторії рослинництва, тваринництва та переробки с.-г. продукції навчально-науково-виробничого підрозділу закладу. Такі підходи і напрям роботи відповідають стратегії розвитку інституту.
   Виробничі показники діяльності у цьому році дозволяють успішно завершити фінансовий рік, а також дають оптимістичні підстави проводити подальшу модернізацію і оновлення навчально-лабораторної бази у 2023 році.
   У 2022 році завершено роботи із капітального ремонту крила спортивної зали: проведено євроремонт коридору і 2-х сходових клітин; уведено в дію 9 приміщень та укомплектовано їх меблями, які отримані на безповоротній основі від міжнародних інституцій високого рівня; створено Залу спортивної слави.
   Колектив інституту забезпечений укриттями у навчальному корпусі та гуртожитках. На базі їдальні інституту створено Пункт незламності, який забезпечений необхідними речами та інтернетом. Отриманий генератор потужністю 30 кВт дає можливість безперебійного функціонування котельні на альтернативному паливі, а їдальня за таких умов забезпечить потребу у стравах та гарячих напоях.
   У цьому році покращено соціально-побутові умови студентів: у гуртожиток придбано 100 ліжок та 100 сучасних матраців на загальну суму 615 тис. грн.
   У обговоренні взяли участь заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук, заступник директора з навчально-науково-виробничих питань та інноваційно-господарської діяльності Андрій Івановський, які підкреслили, що діяльність колективу здійснюється відповідно до "Голосіївської ініціативи – 2025"  та річного плану заходів.
   Завідувач кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Роман Калініченко закцентував увагу на прикладному характері досліджень і розповів про розробку та впровадження проекту автономної сонячної електростанції для тепличного та харчового комплексів, а завідувач кафедри агрономії Андрій Семеніхін зупинився на спільній роботі кафедр електроенергетики, електротехніки та електромеханіки та агрономії і звернув увагу на необхідність проведення успішної акредитації освітньої програми "Агрономія" та підготовки до неї.
   Заступник голови Студентської ради інституту Владислава Сердюк підкреслила, що співпраця з адміністрацією інституту відбувається на партнерських засадах. Відрадно, що цього року відбулася закупівля меблів для гуртожитків.
 
   Декан факультету агротехнологій та економіки Галина Македон зупинилася на основних аспектах вступної кампанії – 2022 і підкреслила, що головне – не збавляти темпи.
   Проректор НУБіП України з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук передав вітання від ректора університету, академіка Станіслава Ніколаєнка та зазначив, що головні завдання закладів освіти – проведення якісного освітнього процесу, його інноваційність та діджиталізація, безперервна профорієнтаційна робота, збереження штату науково-педагогічних працівників та контингенту студентів, це і буде наш вклад у загальну перемогу.
   Вадим Анатолійович закцентував на тому, що у травні 2023 року університет відзначатиме 125-ту річницю, до якої наполегливо готується і базовий заклад і всі відокремлені підрозділи.
 
  Декан факультету конструювання та дизайну, к.т.н., доцент Зіновій Ружило підкреслив, що інститут вдало поєднує навчальну і виробничу діяльність, що дає змогу навчальному закладу розвиватися і успішно справлятися з поставленими задачами.
  Голова ради роботодавців інституту, д.е.н., професор Микола Бутко відзначив, що Рада роботодавців підтримує навчальний заклад та спрямовує всі свої зусилля на його становлення та розвиток.
 
   У результаті наданих пропозицій конференція трудового колективу вважає роботу за 2022 рік задовільною, а звіт схвалила.
   Делегатами для участі в конференції трудового колективу НУБіП України обрано директора Василя Лукача та члена профспілкового комітету інституту Галину Македон.
 
Ірина Демчук,

заступник директора з навчально-виховної роботи 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook