Обговорення проєктів освітніх програм «Облік і оподаткування»

12 травня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

11 травня 2022 року на засіданні кафедри обліку і оподаткування відбулося обговорення проєктів освітніх програм «Облік і оподаткування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти та за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Зустріч проходила у дистанційному форматі з використанням платформи Zoom. У заході прийняли участь групи забезпечення освітніх програм, стейкхолдери, випускники, здобувачі вищої освіти. Серед запрошених гостей були присутні зовнішні стейкхолдери:

  • Людмила ПЕТРИШИН, доцент кафедри обліку, аналізу і контролю Львівського національного університету імені Івана Франка;
  • Оксана ШКОДА, головний бухгалтер КП «Добробут» Парафіївської селищної ради;
  • Віталіна ЮВКО, головний бухгалтер у ФГ «Деметра»;
  • Поліна РЕКА, головний бухгалтер ТОВ «Янтар-Плюс».

Учасники засідання заслухали інформацію гаранта, д.е.н., професора кафедри обліку і оподаткування Петра СУКА про основні освітні компоненти, структуру, особливості пропонованих проєктів освітніх програм.

У ході виступів було відзначено потенціал для розвитку і вдосконалення ОП "Облік і оподаткування" відповідно до Стандартів вищої освіти: підготовка майбутнього фахівця з універсальними базовими теоретичними знаннями органічно поєднується із отриманням випускниками спеціалізованих практичних навиків та вмінь, необхідних для подальшого успішного працевлаштування.

Стейкхолдери надали пропозиції по вдосконаленню освітніх компонентів відповідно до запитів ринку праці та тенденцій розвитку спеціальності, висловили підтримку напряму розвитку кафедри обліку та оподаткування й задекларували готовність до подальшої особистої участі у підготовці майбутніх фахівців.

Було прийнято рішення подати проєкти освітніх програм «Облік і оподаткування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти та другим (магістерським) рівнем вищої освіти на розгляд та затвердження Вченою радою ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут».

Наталія ЦАРУК, в.о. завідувача кафедри
обліку і оподаткування
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook