Ректорат: завершення навчального року та випуск магістрів

21 листопада 2022 року
   21 листопада 2022 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося засідання ректорату.

   Проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша проінформував про планові показники набору держзамовлення до аспірантури в 2023 році, засідання ради гарантів, звіт про виконання та план реалізації в 2023 році стратегічної програми розвитку «Голосіївська ініціатива – 2025».

  Учений секретар Оксана Барановська зупинилася на засіданнях ректорату та вченої ради, які пройдуть цього тижня. Таємне голосування буде організоване протягом днів 22-23 листопада. На ректораті буде розглянутий план роботи на грудень.

   Проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Вадим Кондратюк доповів про активну проектну діяльність вчених університету у конкурсах МОН України, зокрема підготовлено науковий проєкт для участі у спільних українсько-австрійських дослідженнях, 11 проєктів наукових досліджень у конкурсі досліджень для молодих вчених. В університеті розпочинається І етап Конкурсного відбору проєктів фундаментальних і прикладних досліджень, виконання яких розпочнеться у 2023 році. Закцентовано на інші поточних питання провадження наукової діяльності в університеті.

   Голова Студентської організації Олександр Вертелецький проінформував про проведення третього туру інтелектуальних дебатів.

   Директор студмістечка Сергій Стецюк доповів про ситуацію в гуртожитках, підтримку в належному стані укриттів, організацію порядку під час вимкнення електрики.


   Начальник відділу дистанційної освіти та співпраці з відокремленими підрозділами Олександр Санченко проінформував про проведення звітних зборів трудових колективів інститутів та коледжів.


   Проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук закцентував на фінансових питаннях, зокрема погашення наявних борів за навчання та проживання, а також підготовку до сплати за навчання за наступний семестр. НУБіП долучається до проекту ЕКО-університет, який в партнерстві з Варшавським університетом наук про життя дозволить суттєво розширити академічні обміни, публікаційну активність науково-педагогічних працівників та аспірантів. Соціальним відділом проведена робота щодо забезпечення студентів дітей-сиріт, особливо на випадок можливого повного вимкнення електрики та водопостачання.

   Проректор з навчально-науково-виробничих питань та адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко проінформував про перебіг ремонту лабораторії захисту рослин.


   Проректор з науково-педагогічної роботи Василь Шинкарук доповів про завершення навчання 1253 магістрів, початку сесії для студентів старших курсів.

   Підбиваючи підсумки, ректор Станіслав Ніколаєнко дав ряд доручень. Василю Шинкаруку – контролювати завершення навчального семестру, проведення екзаменаційної сесії, розробити проект графіку освітнього процесу на наступний семестр, надати пропозиції щодо підвищення ефективності та якості навчання в умовах воєнного стану. Сергію Кваші – підтримати ініціативу ННІ лісового і садово-паркового-господарства «Ліси Перемоги». Валерію Іщенку – удосконалити план дій на випадок повного знеструмлення та вимкнення водопостачання. Вадиму Ткачуку – сформувати проект бюджету на 2023 рік та узгодити основні показники з МОН, завершити оформлення компенсації сплати на навчання від студентів, які мають на це право в зв’язку з воєнним станом. Вадиму Кондратюку – подати наукові проїкти вчених університету на участь в конкурсі на державне фінансування, внести пропозиції з ефективного проходження зимового періоду навчально-дослідними господарствами, супроводжувати виключення НДГ «Великоснітинського» з переліку підприємств на приватизацію.

   Ректорат розглянув й інші питання життєдіяльності університету.

Пресслужба
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook