Прагнемо до якісного навчання студентів!

12 вересня 2022, 17:26
НАЗЯВО - НУБіП України

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти України проводить цикл зустрічей «Україна – прагнення до якісного навчання студентів» з акредитаційнми організаціями різних держав із залученням до таких дискусій експертів, здобувачів.

Минуло тижня така зустріч відбулася із британськими колегами, які і зініціювали захід. У семінарі взяла участь професор кафедри журналістики та мовної комунікації, доктор філологічних наук, експерт Нацагентства з акредитації освітніх програм «Журналістика» та «Філологічні науки» Марина Навальна.

 

Український досвід зацікавив англійських колег, адже Нацагентство єдина організація, яка працює над збереженням освітніх стандартів в умовах війни в Україні.


Дискусія між українськими та британськими експертами – це унікальний досвід для всіх. Хоча країни забезпечують надання експертної оцінки якості вищої освіти в межах різних правових систем на території різних держав, але йшлося про відповідні критерії для надання акредитації, як зберігти високий професіоналізм та об’єктивність у прийнятті тих чи тих рішень.


Зустріч була надзвичайно плідною та водночас теплою. Сподіваємося на інші подальші спільні проєкти щодо забезпечення студентів якісного навчання.


Марина Навальна,
професор кафедри журналістики та мовної комунікації

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook