Відкрита лекція к.т.н., ст. викл. кафедри будівництва Дмитренка Є.А. з дисципліни «Основи автоматизованого проектування в будівництві» для студентів групи БЦІ-1904

26 серпня 2022 року
м. Київ

26 серпня 2022 року на другій парі відбулася відкрита лекція кандидата технічних наук, старшого викладача кафедри будівництва Дмитренка Євгена Анатолійовича на тему: «Бібліотека скінченних елементів ПК "ЛІРА САПР"» із навчальної дисципліни «Основи автоматизованого проектування в будівництві» для студентів 1904 БЦІ групи очної форми навчання ОС «Бакалавр», які навчаються за спеціальністю 192 – будівництво та цивільна інженерія.


Лекція була проведена на високому навчально-методичному рівні із застосуванням мультимедійних технологій та аналізом бібліотеки скінченних елементів ПК "ЛІРА САПР", їх властивостями, сферами застосування та ін.
Лекція чітко структурована за планом, містить пояснення нових термінів, позначень, які використовуються у моделюванні будівельних конструкцій, насичена практичними прикладами та графічним матеріалом.

 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook