ПІДСУМКИ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ З КЕРУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЮ ТЕХНІКОЮ
ПІДСУМКИ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ З КЕРУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЮ ТЕХНІКОЮ
16 липня 2022 року
У період з 04 по 15 липня 2022 року, згідно вимог навчального плану, на кафедрі надійності техніки, у дистанційному форматі проходила навчальна практика з керування сільськогосподарською технікою, яка передбачена для студентів другого курсу механіко-технологічного факультету освітнього ступеня «Бакалавр», спеціальності 208-«Агроінженерія».
Керівниками навчальної практики для груп А- 2001 , А-2002, А- 2003 цього року були призначені доцент кафедри надійності техніки Попик П. С. та асистент кафедри надійності техніки Засунько А. А.
Основна мета навчальної практики – сформувати у студентів поняття про комплексний та системний розвиток сільськогосподарської техніки, забезпечити вивчення конструкції, функціонування і використання тракторів та спеціалізованої мобільної техніки, створення на їх базі машинно-тракторних агрегатів з високими техніко-економічними показниками роботи і мінімально шкідливим впливом на навколишнє середовище.
Першого дня практики керівниками була організовано zoom-конференція, на якій обговорено організаційні питання, а також, кожному студентові на електронну пошту були надіслані наступні матеріали:
- програма практики;
- посилання на відео-матеріали для самостійного опрацювання;
- загальні вимоги оформлення звіту про проходження практики;
- перелік індивідуальних завдань;
- супровідний лист із детальними роз’ясненнями щодо роботи над звітом.
Переважна більшість студентів сумлінно та вчасно виконали завдання. Слід відзначити кращих студентів. Це: Денис Козакевич, Денис Чащовий, Ярослав Долінський, Дмитро Гаврилюк, Роман Месевра, Анастасія Чернявська, Богдан Козлов.
Необхідно також відмітити активну організаційну роботу старости групи А – 2001 Тамару Верьовкіну.
Керівниками навчальної практики та співробітниками кафедри надійності техніки були створені максимально сприятливі умови для продуктивного проходження практики студентами в умовах дистанційного навчання.
Маємо сподівання, що отримані знання та навички будуть успішно використані в подальшому навчанні, та в майбутній професійній діяльності.
Андрій Засунько, асистент кафедри надійності техніки
Павло Попик, доцент кафедри надійності техніки
керівники навчальної практики