На факультеті ветеринарної медицини відбувся черговий старостат

8 травня 2022 року
ФВМ НУБіП України

   06 травня відбулось онлайн засідання деканату факультету ветеринарної медицини зі старостами академічних груп 1-5 курсів. Метою зустрічі було обговорення результатів організації освітнього процесу в другому семестрі, підготовка до літньої заліково-екзаменаційної сесії здобувачів вищої освіьти та стану нарахування додаткових балів у другому семестрі 2021-2022 н.р.

   У вступному слові декан факультету Микола Цвіліховський ознайомив старост із ситуацією і подіями, які відбулися на факультеті ветеринарної медицини. Зокрема –триває навчальний процес в дистанційному режимі, здійснюється практична підготовка в умовах воєнного стану. Проведено Дні відкритих дверей. Університет надає матеріальну підтримку співробітникам і студентам, що постраждали внаслідок війни. Цілодобово працює клінічний центр факультету "Ветмедсервіс", що надає допомогу тваринам. Здійснюється підготовка кафедр до нового навчального року. Викладачі, співробітники і студенти регулярно допомагають постраждалим внаслідок війни та Збройним Силам України.

   Декан наголосив на тому, що студентській молоді потрібно активно навчатися, адже без знань, умінь і практичних навичок та фахових компетенцій неможливо буде в майбутньому відновлювати, розбудовувати та розвивати економіку нашої держави.

   Заступник декана Сергій Деркач ще раз акцентував увагу студентів на виконанні наказу ректора університету від 18 березня 2022 року, № 160 «Про завершення 2 семестру 2021-2022 н.р.» та довів до їх відома графіки заліково-екзаменаційної сесії. Закликав студентів з відповідальністю підійти до здачі сесії, підтримувати постійний зв’язок та допомагати один одному.

   Заступник декана Юрій Жук у своєму виступі зупинився на проходженні навчальної практики студентами у 2 семестрі 2021-2022 н.р. та підготовці до державних іспитів випускників бакалаврату. Зосередив увагу старост на тому, що матеріал дистанційного навчання обов’язково буде закріплений у виробничих умовах.

   Заступник декана Тарас Савчук наголосив увагу на тому, що до 31 травня старостам потрібно буде подати інформацію про додаткові бали у весняному семестрі 2021-2022 н.р. та висвітлювати об’єктивну інформацію, яка буде ретельно перевірятися.

   Старости груп доповіли про хід навчального процесу у своїх групах, акцентували увагу на проблемах, які виникали впродовж навчання та отримали чіткі, лаконічні і аргументовані відповіді на поставленні питання.

                       

   На завершення декан факультету Микола Цвіліховський побажав усім міцного здоров’я, мирного неба над головою, віри в перемогу.

Слава Україні!

Сергій Деркач, Юрій Жук, Тарас Савчук
заступники декана факультету ветеринарної медицини

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook