До уваги випускників 11-х класів: реєстрація для участі в Олімпіаді для вступу – 2022

22 березня 2022 року

НУБіП України здійснює підготовку за 45 спеціальностями, більшості з яких надається підтримка, особливістю якої є участь у Всеукраїнській Олімпіаді, що дає унікальну можливість отримати до +20 додаткових балів до оцінки сертифіката ЗНО з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала і є ключовим при вступі на місця державного замовлення.

4 січня 2022 року успішно стартувала реєстрація для участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного університету біоресурсів України для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Реєстрація для участі відбувається шляхом заповнення Google-форми або відскануй QR-код, який наведений нижче та буде тривати до 15 квітня 2022 року.

 

Сертифікат про участь в Олімпіаді покращує конкурсний бал вступника при вступі, максимально збільшуючи шанс для отримання бажаної рекомендації на безкоштовне навчання. Для порівняння, у 2021 році близько 400 учасників Олімпіади вступили до НУБіП України на місця державного замовлення.

Більш детальна інформація за наступним посиланням https://nubip.edu.ua/node/29143 або пишіть нам на електронну адресу [email protected].

Оксана Гончарук,
заступник відповідального секретаря
приймальної комісії

 
 
 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook