НА КАФЕДРІ ЕКОЛОГІЇ АГРОСФЕРИ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ ВІДБУЛАСЯ ПОСТЕРНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ МАГІСТЕРСЬКИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

25 November 2021, 18:04

 25 листопада 2021 року на кафедрі екології агросфери та екологічного контролю відбулася постерна презентація магістрів освітньо-професійних програм «Екологія та охорона навколишнього середовища» і «Екологічний контроль та аудит». Захід пройшов дистанційно, з використанням платформи Cisco Webex Meetings, згідно розробленого графіка доповідей.

Доповіді студентів супроводжувалися показовими постерами, які відображали основні результати виконаної роботи та короткою доповіддю. Студенти мали змогу продемонструвати знання, уміння та навички, здобуті під час навчання та проходження практики на магістерських програмах.

Якість наданої інформації, рівень наукової і професійної підготовки магістрів, оцінювала комісія, у складі заступника декана факультету Валерії Бондарь, в.о. завідувача кафедри Олени Наумовської, гарантів освітніх програм професорів Віталія Гайченка і Володимира Чайки.

 

 Однією із перших представила свою роботу Олена Давидова за темою "Екологічний аналіз впливу автозаправних станцій на ґрунтовий покрив прилеглих територій", яка викликала неабиякий інтерес у НПП кафедри, члени якої поставили запитання щодо оцінки ступеня деградації ґрунту прилеглих територій, аналізу рівня біотоксичності з використанням тест-об’єктів.

Єлизавета Кабакова досліджувала бета-різноманітність навколоводного фітоценозу. Студенткою буди проведені дослідження бета-різноманітності навколоводних фітоценозів з аналізом ступеню зміни видового складу, в роботі були розраховані індекси Жаккара, Серенсона та Отіаі подібності фітоценозів.

Визначення основних водно-екологічних проблем на прикладі суббасейну Верхнього Дніпра були результатами досліджень Тетяни Чорної, яка досліджувала ступінь впливу антропогенної діяльності на стан водних ресурсів річки Дніпро за допомогою використання маркерів та обґрунтувала головні водно-екологічні проблеми суббасейну Верхнього Дніпра.

 Анна Кайнога досліджувала оцінку впливу ТОВ «Чіпси Люкс» на водні об'єкти с. Старі Петрівці Київської області для запобігання негативному впливу антропогенної діяльності на довкілля. В своїй роботі студентка проаналізувала стічні води підприємства на вміст забруднюючих речовин та їх вплив на водні об’єкти населеного пункту.

Руслана Хорсун досліджувала екологічні чинники впливу на біорізноманіття та динаміка стану теріофауни в умовах Чернігівської області. Студенткою було досліджено динаміку біорізноманіття області за показником LPI та проаналізоввано екологічні чинники збіднення біорізноманіття області за індикатором RDB-index.

Присутні викладачі кафедри на постерній перезентації із зацікавленістю заслухали доповіді магістрів, їхні відповіді на запитання, надали слушні поради як для вдосконалення магістерської роботи, так і для подальших досліджень з обраної теми.

Магістри у своїх доповідях, за допомогою постерів, продемонстрували високий рівень знань та практичну підготовку, висвітлили актуальні питання результатів проведених власних практичних досліджень.

ДЯКУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ ЗА ЦІКАВІ ДОПОВІДІ!

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗАХИСТАХ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ!

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook