Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Мукачівський аграрний коледж»

Адреса: 89600, Україна, Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Масарика Томаша, 32

Тел.: (03131) 2-20-20

Електронна пошта: [email protected]

WWW: http://new.makinfo.org.ua/

Директор :
Юрій Юрійович Садварі

 

ВП НУБіП України "Мукачівський аграрний коледж" — відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП України). Коледж проводить свою діяльність відповідно до Конституції України, Законів України „Про освіту”, „Про вищу освіту”, іншого чинного законодавства України, Статуту НУБіП України, Положення про відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України „Мукачівський аграрний коледж”.

Одним з пріоритетних напрямів діяльності коледжу є розширення зв’язків з Національним університетом біоресурсів і природокористування України. Для повноцінного забезпечення навчального процесу, належної практичної підготовки майбутніх фахівців в коледжі створено 54 кабінети і лабораторії. Навчально-виховний процес у коледжі забезпечують 96 штатних і 4 викладачів, які працюють за сумісництвом.

На даний час коледж здійснює освітню діяльність, що забезпечує підготовку фахівців на основі базової та повної загальної середньої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем „молодший спеціаліст” за спеціальностями:

  • „Виробництво і переробка продукції рослинництва”,
  • „Організація і технологія ведення фермерського господарства”,
  • „Бухгалтерський облік”,
  • „Фінанси і кредит",
  • „Туристичне обслуговування",
  • „Ветеринарна медицина”,
  • „Правознавство”.
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook