Тимофій Борисенко з Черкащини: мій вибір – факультет ветеринарної медицини НУБіП!

27 листопада 2019 року
     Вибір майбутньої професії – важливий етап у житті кожної людини. На щастя, є багато талановитої молоді, яка не лише чітко розуміє, яким професійним шляхом бажає прямувати, а й поєднує свої бажання з першими кроками на шляху до своєї мрії. Борисенко Тимофій навчається в 11 класі Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4. Мрія Тимофія – навчатись на факультеті ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України.

 

  • Тимофій, чому Ви обрали професію ветеринарного лікаря?

– Ця мрія родом з дитинства. Батьки, коли мені було, мабуть, років дев’ять, привезли мене на екскурсію в Київ, де я вперше побував у зоопарку. Саме під враженнями від екскурсії я вперше зрозумів, що хочу лікувати тварин.

  • Чи Ви уже зробили якісь перші «кроки в професію»?

– Так, у липні 2018 року до Канева приїжджала команда ТОВ «Чотири лапи Україна», що займається стерилізацією бездомних тварин, і я приєднався до роботи у якості волонтера-практиканта. Ця подія ще більше переконала мене у правильності вибору професії ветеринарного лікаря. Про мене тоді писали навіть в місцевій газеті.

  • Чому саме факультет ветеринарної медицини НУБіП України?

Я був неодноразово на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України і мені імпонує атмосфера, яка тут панує, а також я реально оцінюю можливості професійної підготовки за обраним фахом, тому вагань у мене стосовно цього питання не виникало.

  • Тимофію, бажаю Вам успіхів у досягненні мети!

Розмову вела
асистент кафедри біохімії і фізіології тварин
ім. акад. М.Ф. Гулого
Тетяна Ткаченко


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook