1 вересня очима студентів

2 вересня 2012 року

Вчора на стадіоні НУБіП України відбулося урочисте відкриття нового навчального року. Об одинадцятій годині розпочалося святкування 1-ого вересня – Дня знань та посвята в студенти. Всі першокурсники, викладачі та гості дружньою та веселою родиною зібралися під теплим осіннім сонцем, щоб привітати першокурсників у цей неймовірно важливий для них день. Під час урочистої частини свята глядачі могли насолоджуватись захопливими та феєричними виступами вокальних і танцювальних ансамблів НУБіП України, послухати промови ректора та почесних гостей зібрання, зокрема, ректорів Американського, Польського та Словацького університетів, що ділилися своїм досвідом та вітали новоспечених студентів нашого університету.

По закриттю урочистої лінійки, студенти мали небагато вільного часу, після чого розпочалась не менш важлива частина – вибір свого клубу за інтересами. В парку біля 10-ого навчального корпусу розмістилися активісти Студентської організації. Представники кожного з клубів запрошували до себе зацікавлених в активному студентському житті першокурсників. Усі, хто підходили отримували докладну інформацію про клуб, що його цікавить, проходили анкетування, обмінювались контактними даними з представниками клубів та запрошувались до Актив-центру на засідання клубів, що відбуватимуться впродовж цього навчального тижня для детальнішого ознайомлення з діяльністю клубів. Також усім студентам роздавали листівки, в яких було надано інформацію про працюючі клуби та їх підрозділи. Окрім цього, Студентською організацією було запрошено художника, що розмальовував усіх бажаючих.

О п’ятій годині на стадіоні розпочався концерт, на якому виступали молодіжні гурти НУБіП України, проходив КВН, відкрився «ВелоБум» та DJ Davay проводив різноманітні веселі конкурси. Потім плавно це все переросло в дискотеки, де родзинкою вечора став виступ гурту «Авіатор», що викликав неймовірний ажіотаж. По завершенні, о десятій годині, відбувся святковий феєрверк, що поставив крапку у святкуванні Першого вересня і студенти взяли участь в останньому конкурсі – вчасно дістатися своїх гуртожитків! :)

Окремо хочеться подякувати нашим спонсорам (компанії АМАКО; Всекраїнського наукового інституту селекції; ТОВ «СІТІБУД Україна»; компанії ТОВ «Технік Енерджі»; ТОВ «Розком») за підтримку, а ВМГО "Спілка молодих аграріїв України" за допомогу в організації свята, бо завдяки їм це все і відбулося.

 

 Анастасія Усачова
Медіа-центр "Фокус" Студентської організації


1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook