День захисника Вітчизни

24 лютого 2012 року
          23 лютого 2012 р. в НУБіП України було відзначено День захисника Вітчизни. На урочистостях з вітальним словом до ветеранів війни, праці,   військовослужбовців та студентів звернулася проректор з навчальної і культурно-виховної роботи Національного університету біоресурсів і природокористування України Рідей Н. М.,  яка висловила вдячність ветеранам за їх трудові та військові подвиги, самовіддане служіння народу, а також побажала  їм міцного здоров’я, довгих років життя та успіхів у справі виховання підростаючого покоління.
          У святковому концерті взяли участь кращі творчі колективи та виконавці університету. Ректор НУБіП України, академік Мельничук Д.О. з нагоди свята нагородив ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-афганців, учасників миротворчих операцій, осіб які працюють в НУБІП України і належать до ветеранів збройних сил України грошовими преміями. Кафедрою військової підготовки проведено військово-спортивні змагання, переможцями яких стали як студенти так і науково-педагогічні працівники. Переможців нагороджував директор ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Черкашин Д.К.
        До підніжжя пам'ятника студенту-оборонцю столиці, що розташований на території університету, від колективу студентів, викладачів НУБіП України були покладені квіти. У такий спосіб адміністрація університету та громадські організації, студентська молодь вшанували Героїв, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.
 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)