Чоловіча та жіноча команди з перетягування канату срібні призери Чемпіонату України серед студентів!

20 листопада 2018 року

18 листопада 2018 року на спортивній базі Київського національного торгово-економічного університету відбулися змагання з перетягування канату на Кубок України, Кубок міста Києва та Чемпіонат України серед студентів. В змаганнях прийняли участь 7 жіночих та 15 чоловічих команд із шести областей України. Традиційно наші дівчата без проблем дійшли до фіналу, де змагалися з жіночою командою КНТЕУ – минулорічними чемпіонками України. Поєдинок виявився досить напруженим і цікавим але на жаль і цього разу нашій команді трішки не вистачило сил і перемогу одержала збірна команда КНТЕУ.

15 чоловічих команд було розділено на дві підгрупи. Наші хлопці змагалися у другій підгрупі і посіли в ній перше місце, перемігши команду КНТЕУ-2. У першому півфіналі збірна НУБіП України змагалася з командою СК «Жашків», яку впевнено перемогла. У другому півфіналі КНТЕУ-1 змагалася з КНТЕУ-2 і поєдинок закінчився на користі КНТЕУ-1. Тож у фінал вийшли дві команди – НУБіП України і КНТЕУ-1. Та цього разу спортивна вдача була на боці хлопців з торгово-економічного університету. Збірна НУБіП України виборола лише срібло. Але хочеться зауважити, що змагання відбувалися на базі КНТЕУ і збірні команди цього університету мали перевагу, тому що тренувалися і змагалися на власній доріжці. Тож перевіримо їх сили на наступному Чемпіонаті України, що відбудеться у травні на ВДНГ.