AGROEXPO-2018 очима працівників і студентів факультету конструювання та дизайну

2 жовтня 2018 року

    З 26 по 29 вересня у Кропивницькому проходила Мiжнapoднa aгpoпpoмислoвa вистaвкa «AGROEXPO-2018» з польовою демонстрацією техніки та технологій. Однин із активних її організаторів – стратегічний партнер НУБіП ПАТ «Ельворті» («Червона зірка») – запросив для участі у роботі виставки науково-педагогічних працівників і студентів факультету конструювання та дизайну.

     Загальна площа експозицій цього року склала 125 тисяч квадратних метрів. Загальна кількість експонентів – 592 компанії.
    У відкритті «AGROEXPO-2018» взяла участь заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, голова Ради асоціації «Украгромаш» Павло Штутман, Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко та народні депутати.

     Для участі у представленні експозиції нашого університету була сформована робоча група до якої увійшли: асистент кафедри конструювання машин і обладнання Віктор Крушельницький та старші викладачі кафедри надійності техніки Олександр Банний і Павло Попик. Однією з пріоритетних задач, якій вони приділили значну увагу, була профорієнтаційна робота. Викладачі розповіли відвідувачам виставки про освітні програми нашого університету, умови вступу та можливості реалізації своїх наукових, творчих і спортивних амбіцій в НУБіП України. На виставці наші делегати провели зустрічі з колегами з інших закладів вищої освіти, наукових установ, агарних компаній України. Щороку у рамках експозиційних та польових демонстрацій аграрні компанії представляють нові зразки техніки і технологій. тому для науково-педагогічних працівників це була прекрасна нагода оцінити нові тренди розвитку технічних засобів та технологій агропромислового виробництва України і світу.
     Відвідали виставку і студенти факультету конструювання та дизайну. Вони ознайомились з новітніми зразками сільськогосподарської техніки, побачили її роботу в польових умовах, оцінили її технічні характеристики.

     За активну участь у роботі Мiжнapoдної aгpoпpoмислoвої вистaвки «AGROEXPO-2018» НУБіП України нагороджений дипломом. Організатори висловили побажання щодо участі НУБіП у виставці наступного року.

    Крім відвідування виставки представники ПАТ «Ельворті» запросили студентів та викладачів на підприємство і вони змогли побачити його роботу „зсередини”, поспілкуватись із працівниками конструкторського бюро, операторами технологічних процесів, відвідали музей сільськогосподарської техніки, що розташований на території підприємства, та оцінили технічний рівень виробництва.

     Спілкування викладачів факультету конструювання та дизайну з інженерами ПАТ «Ельворті» дало змогу намітити можливі варіанти співпраці у сфері вдосконалення посівних комплексів, які виробляє підприємство.

Юрій Ромасевич,
заступник декана
факультету конструювання та дизайну
з наукової роботи

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook