Випускниця школи Богдана Уляніцька з Київщини вступає на факультет тваринництва та водних біоресурсів через великі перспективи працевлаштування в рибній галузі

15 липня 2018 року

Цього року викладачі кафедри аквакультури велику увагу приділили пошуку своїх роботодавців – студентів. Вони відвідали школи Київщини, Чернігівщини, Черкащини, Житомирщини та інших областей України. Саме в Пшеничненському НВК, що на Київщині, ми познайомилися з Уляніцькою Богданою, яка подає документи для вступу в НУБіП України.

 

- Богдано, звідки Ви дізналися про НУБіП України та факультет тваринництва та водних біоресурсів?

 
Про факультет я дізналася саме під зустрічі з викладачами факультету тваринництва та водних біоресурсів. Вже тоді в ході його розповіді у мене виникла думка про навчання за спеціальністю «Водні біоресурси та аквакультура».
 

- Чому Ви обрали спеціальність «Водні біоресурси та аквакультура»?

 
Вважаю, що обрана мною спеціальність стане моїм хобі та буде приносити не лише стабільний дохід, але і задоволення. Крім того, зацікавила можливість практичного навчання не лише на господарствах України, але і за кордоном.
 

- Тож Ви обрали факультет, оскільки він має велику кількість міжнародних зв’язків?

 
Це теж певним чином вплинуло на мій вибір. Але в першу чергу я впевнена, що саме на факультеті тваринництва та водних біоресурсів я зможу отримати знання та навички, які дозволять у майбутньому знайти високооплачувану роботу. Крім того, планую брати активну участь у студентському житті факультету сподіваюся, що студентське життя у НУБІП запам’ятається на довгі роки.
 

- Чи маєте вже якісь плани на майбутнє після закінчення навчання?

 
В першу чергу, це знайти цікаву роботу. Мрію працювати на одному із провідних господарств України, що займаються вирощуванням риби.
 
Тож бажаємо удачі Богдані в реалізації її планів та під час вступної кампанії. Сподіваємося побачити її в лавах наших першокурсників та попрацювати з нею на заняттях! 
 
Розмовляла
старший викладач кафедри аквакультури 
Ірина Кононенко 
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook