Студенти НУБіП України – одні з найкращих на ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад!

31 травня 2018 року

      З року в рік студенти Національного університету біоресурсів і природокористування України демонструють високий рівень підготовки і освітнього процесу на різноманітних інтелектуальних конкурсах, змаганнях і олімпіадах. Найвищим за рангом в Україні є ІІ етап Всеукраїнських олімпіад зі спеціальностей та дисциплін. 

     У цьому році переможцями і призерами стали 48 студентів НУБіП України і ми пишаємося ними.

1 місце і заслужену перемогу здобули 9 студентів:

Владислав Левадній − Водні біоресурси та аквакультура
Тетяна Романенко − Загальна екологія (Екологічні спеціальності)
Катерина Шень −Загальна екологія (Неекологічні спеціальності)
Богдан Ворона − Інформатика
Антоніна Мусій − Регіональна економіка
Ганна Ярова − Ветеринарна медицина
Ольга-Валентина Оне −Хімія
Людмила Павленко − Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва
Михайло Сподоба − Енергетика сільськогосподарського виробництва

2 місце − 22 студентів

Марина Бондаренко − Професійна освіта
Дмитро Задорожнюк − Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств
Марина Ширяєва − Німецька мова
Любов Рудченко − Загальна екологія
Марина Марочко − Загальна екологія
Софія Сардаєва − Біологія (секція «Біологія тварин»)
Леонід Мосейчук − Ремонт машин
Олена Пилипенко − Екологічна безпека
Віра Наумова − Екологія
Микола Гриценко − Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання
Богдан Сіненко − Хімія
Богдан Ігнатюк − Хімія
Алла Кудояр − Деревооброблювальні та меблеві технології
Леонід Мосейчук − Деталі машин та основи конструювання
Олександра Соловйова-Рум`янцева − Маркетинг
Олександр Дерев’янко − Ґрунтознавство
Анна Капустюк − Земельний кадастр
Павло Сопрук − Експлуатація машин і обладнання
Олег Загородній − Агрономія
Альона Пилипенко − Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
Юлія Миронова − Захист і карантин рослин
Олександра Соловйова-Рум`янцева − Аграрний маркетинг

3 місце − 17 студентів

Євгеній Василенко − Економіка підприємства
Тетяна Голованьова −Загальна екологія
Ірина Ткаченко − Педагогіка
Андрій Іськович − Основи охорони праці
Дар’я Ковтун − Ремонт машин
Руслан Кульгін − Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва
Максим Іващук − Українська мова за професійним спрямуванням
Тетяна Гайдученко − Регіональна економіка
Анна Костюк − Регіональна економіка
Олеся Ковтуняк − Облік і оподаткування
Анна Волощук − Ветеринарна медицина
Владислав Крівецький − Хімія
Катерина Василенко − Садівництво і виноградарство
Гордій Мотрук − Ґрунтознавство
Ірина Шевчук − Стратегічне управління
Дмитро Павленко − Міжнародне право
Віталій Шилюк − Метрологія, стандартизація та сертифікація

Результати участі студентів університету в ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад за 2016-2018 роки:

 

Назва підрозділу

Кількість переможців і призерів

2016 р.

2017 р.

2018 р.

Агробіологічний факультет

2

6

8

Факультет захисту рослин, біотехнологій і екології

1

5

8

Факультет конструювання та дизайну

3

4

6

Економічний факультет

2

4

5

Гуманітарно-педагогічний факультет

3

4

Факультет ветеринарної медицини

2

2

3

Факультет аграрного менеджменту

1

1

3

Факультет тваринництва та водних біоресурсів

2

2

2

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

2

2

2

Механіко-технологічний факультет

1

1

2

Факультет інформаційних технологій

2

4

1

ННІ лісового та садово-паркового господарства

2

1

1

Факультет землевпорядкування

1

1

Юридичний факультет

1

Факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК

1

Всього

21

35

48

 

     Окрім того ще 17 команд студентів університету також стали призерами і переможцями цих високих інтелектуальних змагань.

Вітаємо студентську еліту та переконані, у них попереду ще багато перемог!

Оксана Зазимко,
начальник навчального відділу

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015