Кафедра терапії і клінічної діагностики НУБіП України долучилась до Тижня відкритого Уряду, який проводиться в Україні у рамках Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

13 травня 2018, 13:01

     Доцент кафедри терапії і клінічної діагностики Немова Т.В., разом із представниками факультету ветеринарної медицини НУБіП України, доцентом кафедри біохімії і фізіології тварин ім. акад. М.Ф.Гулого Цвіліховським В.І., доцентом кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології Новіцькою О.В., доцентом кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка, Омеляненком М.М.,  взяли участь у Дні відкритих дверей для студентів, що навчаються за спеціальністю  «Ветеринарна медицина», який проводився на базі Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ) Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів  у рамках Тижня відкритого Уряду. 

     Тиждень відкритого Уряду в Україні стартував 7 травня 2018 року заходом «Уряд відкрито!», в якому взяли участь представники громадських організацій з м. Києва та регіонів. Партнерство «Відкритий Уряд» – багатостороння ініціатива, що є платформою для національних реформаторів, мета яких – зробити свої уряди спроможними більш активно реагувати на потреби громадян.
   На зустрічі були запрошені студенти, викладачі та керівники Немішаївського агротехнічного коледжу, а також викладачі Національного університету біоресурсів і природокористування України.
     Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, в.о. директора ДНДІЛДВСЕ Олександр Піщанський, заступник директора з наукової роботи, міжнародних відносин та інформаційно-наукового забезпечення А.О.Меженський ознайомили учасників зібрання з функціями, завданнями та структурою Держпродспоживслужби й Інституту, а також продемонстрували можливості лабораторної бази Інституту. 
     Для студентів доц. Цвіліховським В.І. була презентована можливість навчатись лабораторній діагностиці в межах спеціальності 211 Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України.
Доц. Немова Т.В.

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook