Анна Шкіринець – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Право» в Національному університеті «Одеська юридична академія»

3 травня 2018 року

     На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 10 жовтня 2017 року № 1364, Національний університет «Одеська юридична академія» призначено базовим вищим навчальним закладом для проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» у 2017/2018 – 2019/2020 навчальних роках.

     26 квітня 2018 року Міністерство освіти і науки проводило в Національному університеті «Одеська юридична академія» ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Право». До другого туру вийшли кращі з робіт, які анонімно оцінювались незалежною експертизою.
     Анна Шкіринець під керівництвом завідувача кафедри аграрного, земельного та екологічного права ім. В.З. Янчука, доктора юридичних наук, професора Володимира Михайловича Єрмоленка, відмінно захистила наукову роботу на тему: «Сучасні особливості правового забезпечення продовольчої безпеки в Україні».

     За підсумками конкурсу Анна Шкіринець отримала диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук у 2017/2018 навчальному році, а науковий керівник Володимир Єрмоленко нагороджений Подякою організаційного комітету за участь у конкурсі.

 

Олена Улютіна,
заступник декана юридичного факультету

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook