Економічний факультет гостинно приймав майбутніх вступників, їх батьків та гостей

19 квітня 2018 року

     В гостях економічного факультету були представники коледжів та технікумів, таких як: «Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну», ВП НУБіП України «Ірпінський економічний коледж», ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової», ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є. Храпливого», ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнологічний коледж», ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж», ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів», Жовтоводський промисловий коледж Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Таращанський державний технічний та економіко правовий технікум, Таращанський державний коледж, а також гості випускники шкіл з Київської, Житомирської області.

     Презентував факультет декан Анатолій Діброва, який коротко розповів про історію факультету, який має нещодавно святкував свої 65 років, можливості навчання на факультеті, його зв’язки з іншими вузами, зарубіжними партнерами, співпрацю з радою роботодавців.

     Декан зупинився на особливостях спеціальностей, які відповідають сучасним реаліям ринку праці, наявності додаткових курсів та гуртків, виїзних практичних заняттях, що забезпечують формування майбутнього спеціаліста.

     Cеред основних переваг навчання на факультеті є те, що навчальні плани і програми підготовки адаптовано до вимог провідних університетів США та ЄС, значна частина викладачів пройшла стажування в закордонних університетах, викладання навчальних дисциплін може проводитись англійською мовою, здійснюється практична підготовка студентів на базі передових вітчизняних та зарубіжних підприємств в країнах ЄС, на факультеті створено потужну матеріально-технічну базу, є можливість отримати подвійний диплом за програмою підготовки магістрів в НУБіП України та одному з провідних університетів ЄС.

     Також привітав гостей економічного факультету, колишній випускник ОС «Бакалавр» Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, а нині магістр 2 року дослідницького спрямування спеціальності "Економіка підприємства" Роман Єлісов. Він розповів власні враження від навчання на економічному факультеті. "Після закінчення університету Шевченка у мене був вибір де проходити навчання далі, документи подав у обидва виші, і в обидва виші пройшов за конкурсом на бюджет, але саме вибір зробив на НУБіП України, і не пожалкував. Національний університет біоресурсів і природокористування України дає шалені можливості використати свій інтелектуальний потенціал". Роман зауважив, що зміг пройти на програму подвійних дипломів та навчається також у Варшавському університеті, а в 2017 році отримав грант від Ерасмус+ на навчання ще й в Німеччині. Тому він побажав майбутнім абітурієнтам успіхів і вірного вибору.

   Заступник голови студентської організації факультету, студентка економічного факультету 2 курсу 2 групи, Ярослава Ахремеєва у своїй доповіді розповіла про напрями роботи студентської організації та організацію дозвілля студентів факультету та університету.

    В заключному слові декан Анатолій Дмитрович подякував гостям за візит, побажав успіхів і ще раз запросив до навчання на економічному факультеті. А далі всі поділилися, як то кажуть, за інтересами: відправилися з завідувачами кафедр на екскурсії до обраних підрозділів.

Анатолій Шиш

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook