«Голосіївська весна–2018». Відкривав економічний факультет

17 квітня 2018 року

     Про те, що незабаром в НУБіП розпочинається «Голосіївська весна», мабуть, і оголошення давати не треба: тільки-но з раннього ранку до пізнього вечора в актову залу щогодини, як мурахи, збігаються галасливі студенти, які вже дорогою співають і підтанцьовують, – це сигнал швидкого початку Міжнародного творчого конкурсу.

     Цьогорічна «Голосіївка», яка вчора на весь голос заполонила навчальний корпус № 3, статус міжнародного фестивалю знову підтвердила. Для участі у конкурсні свої програми надіслали творчі колективи і виконавці з Польщі, Бельгії, Білорусі, Німеччини, Індії, Грузії. Більше того, Білорусь і Бельгія відрядили своїх представників у журі фестивалю, тому на факультети та ННІ нашого університету лягла велика відповідальність, адже про рівень їх творчості, креативності і талановитості знатимуть у світі!

     Зазвичай програму фестивалю розпочинає факультет-володар минулорічного Гран-прі. Ось і цього разу після вітального слова проректора з навчальної і виховної роботи Сергія Кваші на сцену вийшла творча команда економічного факультету, яка своїм виступом вкотре довела: звання переможців отримала недаремно! З кожним роком впевненіше звучать голоси Світлани ГараганВалентина Жуля, доповнені в цьому році першокурсницями Наталією Борисенко і Аліною Васюченко, заворожують хореографічні композиції у постановці Анастасії Слюсар і Анастасії Дудки, та беззаперечними фаворитами залишаються Анастасія Клюй і Ярослава Ахрамєєва, бо їхні акробатичні трюки на сцені актової зали ще не повторив ніхто.

    Фотозвіт:

 

Початок нашої «Весни» успішний. Попереду – чотири яскравих дні, тож чекаємо усіх на концертах!

Ірина Майданюк

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook