КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА – БАЗА СТАЖУВАННЯ

14 березня 2018 року

  В умовах сьогодення, як і в усі часи діяльність кафедри насичена й різнопланова. Так, із 06.02. по 06.03.2018 р. на кафедрі під керівництвом д.е.н., проф. Рогач С.М. проходили стажування викладачі ВП НУБіП України «Немішаєвський агротехнічний коледж» Бадюк Любов Анатоліївна та Добронецька Тетяна Броніславівна. Протягом місяця слухачі прослухали лекції та відвідали практичні заняття, а також вивчили методику проведення занять з курсу «Економіка підприємства». Крім того, Бадюк Л.А. та Добронецька Т.Б. у процесі стажування ознайомилися з особливостями формування електронних навчальних курсів до дисципліни «Економіка підприємства» на платформі Elearn.

   Звітуючи на засіданні кафедри 14.03.2018 р. викладачі Бадюк Л.А. та Добронецька Т.Б. відмітили, що в процесі стажування суттєво розширили коло своїх знань, поглибили вміння впроваджувати новітні технології у навчальний процес, значно підвищили рівень викладання дисципліни «Економіка підприємства».

   Програму стажування Бадюк Л.А. та Добронецька Т.Б. виконали в повному обсязі. Звіти про виконання програми стажування було заслухано та затверджено на засіданні кафедри.

Доцент Мірзоєва Т.В.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook