Анна Ященко з Броварів Київської області: в НУБіП зможу отримати не тільки якісну освіту, а й реалізувати свої творчі здібності

8 липня 2017 року

    У продовження циклу коротких інтерв’ю з абітурієнтами пропонуємо ознайомитися з аргументами продовжити навчання за спеціальністю «Екологія» на факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології НУБіП випускниці Київського геолого-розвідувального коледжу Київського національного університету імені Тараса Шевченка Анни Ященко.

– Розкажи коротко про себе, звідки ти, де навчалася? Які маєш досягнення в навчанні?
     Я родом з мальовничого села Семиполки, що в Броварському районі на Київщині. Цього року закінчила Київський геолого-розвідувальний коледж КНУ ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Прикладна екологія» і отримала дипломом з відзнакою. Під час навчання в коледжі була старостою групи та головою студентської ради гуртожитку. Завдяки навчанню в коледжі я маю хорошу базу знань і хочу продовжити навчання у вищому навчальному закладі.

– Звідки дізналася про НУБіП?
     Про Національний університет біоресурсів і природокористування України знаю вже досить давно, адже в цьому університеті здобули вищу освіту мої дідусь, бабуся, тато та рідна сестра. І я планую продовжити нашу сімейну династію.

– Чи маєш вже якісь плани щодо свого майбутнього після закінчення вишу?
     Саме зараз планую стати висококваліфікованим екологом і працювати за спеціальністю. Адже оцінки впливу на навколишнє середовище, екологічної експертизи та інспектування, нормування антропогенного навантаження потребують нагального вирішення в сфері охорони довкілля.

– Які маєш захоплення поза навчанням?
     Захоплююсь вокалом та сучасними танцями. Подорожуючи сайтом університету знайшла багато студій та гуртків на кафедрі культурології, тому впевнена, що в НУБіП України зможу отримати не тільки якісну освіту і стати екологом, а й реалізувати свої творчі здібності.

Розмовляла Юлія Рибалко,
заступник декана
факультету захисту рослин, біотехнологій та екології


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook