Вітаємо переможців 69-ї науково-практичної студентської конференції «Стратегія розвитку аграрного сектору економіки України в умовах євроінтеграційних процесів».

5 грудня 2015 року

Шановні викладачі та студенти

 

3 грудня на Економічному факультеті була проведена 69-а науково-практична студентська конференція під назвою «Стратегія розвитку аграрного сектору економіки України в умовах євроінтеграційних процесів».

 

Під час конференції працювало вісім секцій. На кожній секції було відібрано три найкращих студентських роботи та нагороджено авторів грамотами та цінними подарунками.

 

Перелік переможців за секціями:


Секція 1. «Соціально–економічний розвиток аграрного сектору України в умовах глобальних та євроінтеграційних процесів»

І місце - Савченко А.В. 3 курс
ІІ місце - Семінський А. 4 курс
ІІІ місце -
Донєв О.П. 3 курс

Секція 2. «Розвиток аграрної політики України в умовах євроінтеграції»

 

І місце - Юрчук І.В. Магістр
ІІ місце - Штік О.О. 4 курс
ІІІ місце - Татарчук О.М. Магістр

 

Секція 3. «Соціально–економічний розвиток сільських територій в умовах євроінтеграції»

 

І місце - Жиленко А.Ю. 3 курс
ІІ місце - Ківель О. 1 курс СТ
ІІІ місце -
Яковенко М.В. Магістр

 

Секція 4. «Фінансове забезпечення, податкове регулювання і страховий захист підприємств аграрного сектору економіки України»

 

І місце - Рудюк В.В. Магістр
ІІ місце - Кирдода Ю.В. Магістр
ІІІ місце -
Рожко Ю.А. 4 курс

 

Секція 5. «Фінансове та банківське забезпечення діяльності АПК»

 

І місце - Щіпанська С.А. 3 курс
ІІ місце - Богатько А.С. 3 курс
ІІІ місце -
Лис А.А. 2 курс СТ

 

Секція 6. «Біржова діяльність на фінансових та товарних ринках»

 

І місце - Скопінська Ж. Магістр
ІІ місце - Корицька В. Магістр
ІІІ місце -
Скиба Р. Магістр

 

Секція 7. «Розвиток бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту в умовах інституційно–глобалізаційних змін»

 

І місце - Лисенко Н.В. 3 курс
ІІ місце - Дворнік Н.Б.
Магістр

ІІІ місце - Меленчук Л.П. Магістр

 

Секція 8. «Статистичне обгрунтування бізнес–соціальної аналітики в управлінні стратегічним розвитком підприємств аграрної сфери»

 

І місце - Шульга К.Л. 2 курс
ІІ місце - Шовак Т. 3 курс
ІІІ місце -
Поляк М. 3 курс

 

Вітаємо переможців та учасників конференції.

 

Олександр Лабенко,

заступник декана економічного факультету

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015