Фахівці підрозділів з організації протиепізоотичної роботи та безпечності харчових продуктів Держпродспоживслужби України підвищили кваліфікацію на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України

5 березня 2024 року

    З 05 лютого по 01 березня 2024 р. на базі факультету ветеринарної медицини спільно з ННІ неперервної освіти і туризму дистанційно підвищували кваліфікацію фахівці підрозділів з організації протиепізоотичної роботи та безпечності харчових продуктів Держпродспоживслужби України. Навчання пройшли два потоки слухачів.

   Навчально-тематична програма підвищення кваліфікації включала наступні теми:

 • Перспективи ветеринарної освіти і науки в Україні, як фактор забезпечення здоров'я нації в умовах глобалізації світової економіки.

 • Післядипломна освіта лікарів ветеринарної медицини в Україні.

 • Вимоги законодавства ЄС, України та Кодекс Аліментаріус, щодо безпечності та якості харчових продуктів. Теоретичні аспекти системи НАССР. Підходи до практичного впровадження НАССР. Найбільш поширені невідповідності під час впровадження системи НАССР.

 • Тварини-компаньйони та їх роль і місце у житті людини. Особливості профілактики інфекційних хвороб собак і котів.

 • Державний контроль і нагляд обігу риби та рибної продукції. Окремі показники якості та безпеки.

 • Застосування антибіотиків при лікуванні тварин. Шляхи вирішення проблеми антибіотикорезистентності

 • Клітинні технології у ветеринарній медицині. Практичні аспекти трансфузіології.

 • Засади та порядок здійснення державного контролю за харчовими продуктами та іншими об’єктами санітарних заходів. Повноваження та обов’язки державних інспекторів.

 • Нормативно-законодавчі акти, що регулюють деякі питання державного контролю на період воєнного стану. Біотероризм. ризики спалахів сибірки та перспективи контролю захворювання в умовах війни з РФ. Глобальний ринок здоровя тварин. Стратегія "One Health" і проблема зоонозів.

 • Система менеджменту безпечності харчових продуктів - TACCP i VACCP

 • Державний контроль та нагляд за якістю ветеринарних імунобіологічних засобів (ВІЗ), що застосовуються в Україні. Роль державних інспекторів ветеринарної медицини в недопущенні несанкціонованого обігу в Україні ветпрепаратів

 • ВООЗТ (МЕБ) – єдиний список інфекційних та інвазійних хвороб. Профілактика і заходи боротьби з АЧС.

   Слухачам проводили профорієнтаційну роботу щодо вступу на спеціальність 211 «Ветеринарна медицина» за якою ведеться підготовка на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України.

  Представлена можливість вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та магістерські програми які функціонують в ННІ неперервної освіти і туризму та факультеті ветеринарної медицини. Увагу слухачів було акцентовано на можливості стажування фахівців ветеринарної медицини приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України.

   Слухачам побажали високих професійних досягнень, щоб набуті знання у НУБіП України приносили матеріальне та моральне задоволення.
  Окрім того слухачів було запрошено на День відкритих дверей на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України.

 

   У своїх відгуках слухачі підвищення кваліфікації подякував науково-педагогічному колективу НУБіП України за їхню працю та знання, які вони отримали в Університеті.

  Окремо висловили щиру вдячність керівництву Національного університету біоресурсів і природокористування України за відмінно організоване навчання.

Григорій Бойко,
доцент кафедри фармакології, паразитології і тропічної ветеринарії

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook