Ph.D. Вебінар від Тетяни Кіщак: академічна доброчесність для аспірантів НУБіП

15 листопада 2023 року
  За підтримки ректорату 14 листопада відділом аспірантури було організовано пізнавальний вебінар «Академічна доброчесність та перевірка наукових робіт на плагіат», під час якого Тетяна Кіщак – директорка наукової бібліотеки НУБіП України, яка має багаторічний досвід у галузі наукового дослідження та академічної доброчесності розкрила зазначені питання та надала аспірантській спільноті Університету корисні поради.
  На вебінарі здобувачі дізналися більше про:
  • академічну доброчесність та як вона впливає на науковий досвід і дослідження;
  • перевірку наукових робіт на плагіат – сучасні інструменти та методи перевірки на плагіат, які допоможуть зробити наукові роботи ідеальними.
  Під час вебінару Тетяна Степанівна поділилася своїм досвідом та знаннями з питань наукової етики та наголосила на важливості дотримання високих етичних стандартів при проведенні наукових досліджень, що є невід'ємною частиною створення якісних наукових робіт.
  Особлива увага була приділена проблемі плагіату та методам його виявлення. Тетяна Кіщак розповіла про інструменти та ресурси, доступні для перевірки оригінальності наукових текстів, щоб забезпечити високий ступінь чесності в академічному середовищі. Учасники вебінару отримали можливість задавати питання та обговорювати важливі аспекти академічної доброчесності, збагачуючи свої знання та розуміння в цій сфері.
  Під час вебінару про основні норми чинного законодавства відзначила заступник завідувача відділу аспірантури Надія Міняйло, нагадавши аспірантам 4 року навчання про необхідність проходження ними атестації впродовж першої половини грудня місяця.
 
  Також до проведення вебінару долучився Сергій Боярчук – завідувач відділу докторантури та атестації наукових кадрів, який присвятив свої тези аспектам захисту дисертаційних робіт. Він детально розглянув ключові етапи та вимоги до вдалого захисту, поділився ефективними стратегіями підготовки та висвітлив актуальні питання, що стосуються академічного середовища.
 
  Наукова доброчесність та перевірка наукових робіт на плагіат – це критично важливі аспекти в академічному світі. Вебінар став не лише цікавим та пізнавальним заходом, але й важливою ланкою в розвитку культури наукової роботи в університетському середовищі. Учасники заходу отримали нові знання, які невід'ємно вплинуть на якість їхньої академічної роботи. 

  Дякуємо лекторам за вагомий внесок у формування наукової культури серед аспірантської спільноти Університету та чудову можливість для аспірантів отримати унікальні інсайти від фахівців своєї справи та збагатити свої знання щодо проведення успішних захистів дисертаційних робіт!

 
Віталій Вакуленко,
завідувач відділу аспірантури

    

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook