Магістри першого року навчання успішно завершили курс-інтенсив із фахових дисциплін

11 жовтня 2023 року
  Вслід за студентами бакалаврату, для яких вже не перший рік проходять компенсаційні безоплатні  курси з фундаментальних та природничих дисциплін, вперше у цьому 2023-2024 навчальному році із 11 по 29 вересня тривав курс-інтенсив для здобувачів ОС «Магістр».
  Така нова для магістрів практика започаткована наказом ректора від 01.09.2023 р. №818. Слухачами курсу-інтенсиву стали студенти магістратури першого року навчання, які вступили на основі базової чи повної вищої освіти неспорідненої до обраної спеціальності.
  Метою курсу-інтенсиву є підвищення рівня знань із дисциплін, які формують фахові (спеціальні) компетентності базової бакалаврської підготовки за обраними в магістратурі спеціальностями. Сформований деканами факультетів і директорами ННІ перелік дисциплін, що увійшли до програми курсу-інтенсиву, виявили бажання відвідати 711 студентів магістратури, зокрема: 152 – з агробіологічного факультету, 104 – з факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК, 98 – з гуманітарно-педагогічного факультету, 67 – з ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження, 62 – з факультету аграрного менеджменту, 54 – з факультету тваринництва та водних біоресурсів, 47 – з факультету захисту рослин, біотехнології та екології та екології, 42 – з економічного факультету, 41 - з механіко-технологічного факультету, 30 – з ННІ лісового і садово-паркового господарства та 14 – з ННІ неперервної освіти і туризму.
  Взагалі в рамках курсу-інтенсиву 120 науково-педагогічних працівників прочитали слухачам 125 базисних дисциплін з обраного ними майбутнього фаху.
  Програми курсів різнились від 2 до 8 аудиторних годин. Найбільш інтенсивне – щоденне викладання упродовж трьох тижнів запропонували слухачам викладачі факультету тваринництва та водних біоресурсів. Заняття проходили як в очному, так і в онлайн-форматах.
  За відгуками слухачів курсів, незалежно від формату та інтенсивності викладання, всі високо оцінили якість викладання дисциплін, адже такий курс-інтенсив дозволив швидко опанувати базові навики та компетентності за обраною спеціальністю. Студенти черговий раз переконалися, що не схибили, коли обрали НУБіП України університетом для здобуття фаху. Адже чимало їх друзів та знайомих з інших ЗВО не мали можливості підтягнути свій рівень підготовки на відміну від студентів нашого університету.
  Контрольним заходом для завершення інтенсиву було обрано проведення зрізу знань щодо засвоєння викладеного матеріалу. Якість опанованих знань та готовність до зимової екзаменаційної сесії має підтвердити також проміжна атестація, яка триватиме до 18 жовтня.
 
Бажаємо усім слухачам курсів відмінних успіхів у навчанні
та в опануванні обраного фаху!
 
Ярослав Рудик,
начальник навчального відділу
 
Олена Колеснікова,
заступник начальника навчального відділу

    

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook