Ректор Станіслав Ніколаєнко зустрівся з новим поповненням науково-педагогічного колективу

14 вересня 2023 року
  НУБіП, завдяки злагодженій роботі керівництва університету, потужній матеріально-технічній базі і достойним умовам праці, високим позиціям у національних і міжнародних рейтингах завжди приваблював не лише абітурієнтів, а й науково-педагогічних працівників. На сьогодні він – один з кращих закладів вищої освіти України. Завдяки цьому щороку кількість охочих, які виявляють бажання тут працювати, зростає. І на цьому фоні вже доброю традицією стали щорічні зустрічі ректора з новим поповненням науково-педагогічного колективу.

 

  Цю практику не було порушено і цьогоріч: 12 вересня ректор Станіслав Ніколаєнко провів дружню співбесіду з 15 професорами і доцентами, які приступили до роботи в нашому університеті вперше. Ще донедавна вони представляли Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Київський університет імені Бориса Грінченка, Маріупольський державний університет та інші ЗВО.
  Очільник університету розповів про 125-річну історію НУБіП, колосальну роботу, проведену за останні роки у всіх сферах його життєдіяльності, зміцнення матеріально-технічної бази, входження у найпрестижніші рейтинги університетів світу, успішність виконання грантових проєктів, видатних випускників. Він окреслив основні завдання і виклики, які стоять перед закладами вищої освіти загалом та університетом зокрема, закликав колег активно долучатися до освітньої, наукової, міжнародної та культурно-виховної роботи.
  У ході зустрічі Станіслав Ніколаєнко цікавився у кожного з присутніх враженнями, проблемами, які можуть виникнути, чим керівництво університету може допомогти з тих чи інших питань.
 
  Так що нашим новим викладачам і науковцям має бути приємно і комфортно працювати в нашому колективі.
 
Оксана Станкевич,

 методист навчально-методичного відділу 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook