Потужне патріотичне супершоу Сергія Файфури в Ботанічному саду НУБіП України

13 вересня 2023 року
  12 вересня в Ботанічному саду відбулася визначна подія. До нас завітав відомий співак, композитор, поет, шоумен Сергій Файфура.

  ННЦ виховної роботи і соціального розвитку запросив цього неординарного й дуже талановитого митця для концерту і щирого спілкування зі студентами ННІ лісового і садово-паркового господарства. Завітали на дійство і студенти ГПФ, МТФ, АБФ, представники студмістечка, співробітники відділу аспірантури, бухгалтерії, інших служб НУБіП України та гості.
  Автору цих рядків випала честь відкрити цю непересічну імпрезу, налаштувавши публіку на духовне, витончено-психологічне сприйняття слів, музики, експресії Сергія Файфури. У важкий але гордий час збройної боротьби з одвічним ворогом – рашистським агресором – сформувався новий і вельми якісний пласт пісенної творчости, присвячений цій святій борні. Новітній масовий героїзм української нації знайшов відображення і в творчості С. Файфури.
  Директор ННІ лісового і садово-паркового господарства Роман Василишин привітав присутніх, подякував організаторам і артистові за прекрасний чин, подарувавши йому пам’ятний сувенір від очолюваного ним Інституту.

  Завідувачка кафедри культурології Ірина Майданюк знайшла дуже потрібні слова про роль культури у формуванні людини і народу, про унікальність нашої рідної української культури, яку ми маємо берегти і примножувати.

  Концертну програму ми традиційно відкрили Гімном Січових стрільців, відомим тепер усьому світові, «Ой у лузі червона калина», який підтримали близько 200 присутніх. А далі я передав мікрофон головному герою імпрези, моєму творчому побратимові Сергію Файфурі.

  Протягом години пан Сергій чарував, заряджав, іноді веселив, але найбільше – глибоко замислював юну й дорослу аудиторію своїми чудовими авторськими творами. Патріотичними, іронічними, ліричними, іноді – дещо еротичними… До концерту долучалися й випадкові прохожі, відвідувачі Ботанічного саду. Всі були приємно вражені!

  Дякуємо за сприяння в організації концерту проректорові з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергію Кваші, директору ННЦ виховної роботи і соціального розвитку Сергієві Михнюку, заступникам деканів ННІ ЛСПГ Олександру Совакову, МТФ – Ігорю Сіваку, АБФ – Віталію Коваленку, кафедрі культурології – за чудовий звук. Окрема подяка деканові МТФ Вячеславові Братішку за інтригуючий цінний подарунок високому гостеві…

До нових звитяг, імпрез і творчих звершень, братове!
Слава Україні! Героям слава!!!

 

Володимир Гонський
ННЦ виховної роботи і соціального розвитку

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook