Склад та контакти приймальної комісії


Адреса:

03041, м. Київ, вул. Генерала Родимцева, 19 (кімната № 12, 13).

Телефони:     

          (044) 258-42-63;
          (044) 527-83-08.

   

      

Електронна пошта: [email protected].
Ми у соціальних мережах: 
                                       www.facebook.com/vstupnubip
                                         telegram.me/vstupnubip
 

 

Графік роботи приймальної комісії

Понеділок п’ятниця

900 1700

Обідня перерва

1300 1400

Під час прийому заяв і документів у період з 29 липня до 15 вересня приймальна комісія працює за таким розкладом:

Понеділок – п’ятниця

900 – 1800

Субота

900 – 1300

Неділя

900 – 1300

 

Обідня перерва

1300 1400

Склад Приймальної комісії 

  1. Ніколаєнко Станіслав Миколайович - ректор, голова комісії.
  2. Шинкарук Василь Дмитрович - проректор з науково-педагогічної роботи , заступник голови комісії.
  3. Кваша Сергій Миколайович - проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку, голова апеляційної комісії.
  4. Кондратюк Вадим Миколайович - проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності, член комісії.
  5. Ткачук Вадим Анатолійович - проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку, член комісії.
  6. Іщенко Валерій Васильович - проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності, член комісії.
  7. Рудик Ярослав Михайлович - начальник навчального відділу, член комісії.
  8. Отченашко Володимир Віталійович - начальник науково-дослідної частини, член комісії.
  9. Вакуленко Віталій Леонідович - завідувач відділу аспірантури.
  10. Іщенко Тетяна Дем’янівна - директор Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти, член комісії.
  11. Осипенко Жанна Жоржівна - директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, член комісії.
  12. Якубенко Олександр Степанович - начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у місті Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях.
  13. Голопура Сергій Іванович - директор НДІ здоров’я тварин.
  14. Василишин Роман Дмитрович - директор НДІ лісівництва та декоративного садівництва.
  15. Літвінов Дмитро Вікторович - директор НДІ рослинництва та ґрунтознавства.
  16. Чумаченко Іван Петрович - директор НДІ технологій та якості продукції тваринництва.
  17. Глазунова Олена Григорівна - декан факультету інформаційних технологій, член комісії.
  18. Діброва Анатолій Дмитрович - декан економічного факультету, член комісії.
  19. Коломієць Юлія Василівна - декан факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, член комісії.
  20. Євсюков Тарас Олексійович - декан факультету землевпорядкування, член комісії.
  21. Тонха Оксана Леонідівна - декан агробіологічного факультету, член комісії.
  22. Баль-Прилипко Лариса Вацлавівна - декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК, член комісії.
  23. Каплун Віктор Володимирович - директор навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження, член комісії.
  24. Кононенко Руслан Володимирович - декан факультету тваринництва та водних біоресурсів, член комісії.
  25. Гриценко Іван Сергійович - директор навчально-наукового інституту неперервної освіти і туризму, член комісії.
  26. Лакида Петро Іванович - директор навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства, член комісії.
  27. Братішко Вячеслав Вячеславович - декан механіко-технологічного факультету, член комісії.
  28. Остапчук Анатолій Дмитрович - декан факультету аграрного менеджменту, член комісії.
  29. Ружило Зіновій Володимирович - декан факультету конструювання та дизайну, член комісії.
  30. Цвіліховський Микола Іванович - декан факультету ветеринарної медицини, член комісії.
  31. Савицька Інна Миколаївна - декан гуманітарно-педагогічного факультету, член комісії.
  32. Яра Олена Сергіївна - декан юридичного факультету, член комісії.
  33. Афанасенко Володимир Юрійович - заступника директора навчально-наукового центру міжнародної діяльності, член комісії.
  34. Мельник Олексій Олегович - голова первинної профспілкової організації студентів НУБіП України, член комісії.
  35. Когут Марина Вячеславівна - голова Студентської організації НУБіП України, член комісії.
  36. Ковалевський Сергій Сергійович - відповідальний секретар приймальної комісії, уповноважена особа приймальної комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв.
  37. Гончарук Оксана Миколаївна - заступник відповідального секретаря приймальної комісії.
  38. Кривов'яз Євгенія Вікторівна - заступник відповідального секретаря приймальної комісії.
  39. Соломка Олексій Валерійович - заступник відповідального секретаря приймальної комісії.
  40. Палиця Юлія Василівна - заступник відповідального секретаря приймальної комісії. 

Як до нас діcтатися

 1) Від центрального залізничного вокзалу —  на метро від станції "Вокзальна" (пересадка на станції "Хрещатик"до станції "Либідська"(Оушен Плаза), з якої їхати 212 маршрутним таксі до навчального корпусу №1 або їхати маршрутами тролейбусів № 12, 43 — до зупинки "Готель "Голосіївський" далі пішки по вул. Героїв Оборони до навчального корпусу №1

 2) від центрального залізничного вокзалу - 825 маршрутне таксі або від південного залізничного вокзалу - 507 маршрутне таксі до зупинки "Голосіївський готель" далі пішки по вул. Героїв Оборони до навчального корпусу №1

3) Також від метро "Теремки" або "ВДНГ" маршрутним таксі 212 до навчального корпусу №1.  

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook