Склад та контакти приймальної комісії



Адреса03041, м. Київ, вул. Горіхуватський шлях, 19 (кімната № 12, 13).

Телефони:     

          (044) 258-42-63;
          (044) 527-83-08.      

Електронна пошта: [email protected]
Ми у соціальних мережах: 
                                       www.facebook.com/vstupnubip
                                         telegram.me/vstupnubip 

Графік роботи приймальної комісії

Понеділок п’ятниця

900 1700

Обідня перерва

1300 1400

Склад Приймальної комісії 

 

1.   Ніколаєнко Станіслав Миколайович

-      ректор, голова комісії;

2.   Кваша Сергій Миколайович

-      проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку, голова апеляційної комісії;

3.   Кондратюк Вадим Миколайович

-     проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності, член комісії;

4.   Ткачук Вадим Анатолійович

-     проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку, член комісії;

5.   Іщенко Валерій Васильович

-     проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності, член комісії;

6.   Рудик Ярослав Михайлович

-     начальник навчального відділу, член комісії;

7.   Отченашко Володимир Віталійович

-     начальник науково-дослідної частини, член комісії;

8.      Вакуленко Віталій Леонідович

-     завідувач відділу аспірантури;

9.  Іщенко Тетяна Дем’янівна

-     директор Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти, член комісії;

10.  Тростянська Ярослава Іванівна

-     т.в.о. директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, член комісії;

11. Якубенко Олександр Степанович

-     начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у місті Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях;

12.  Голопура Сергій Іванович

-     директор НДІ здоровя тварин;

13.  Василишин Роман Дмитрович

     директор НДІ лісівництва та декоративного садівництва;

14.  Літвінов Дмитро Вікторович

-     директор НДІ рослинництва та ґрунтознавства;

15.  Уманець Дмитро Петрович

-     директор НДІ технологій та якості продукції тваринництва;

16. Каплун Віктор Володимирович

-     директор навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження, член комісії;

17. Гриценко Іван Сергійович

-     директор навчально-наукового інституту неперервної освіти і туризму, член комісії;

18. Лакида Петро Іванович

-     директор навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства, член комісії;

19. Кононенко Руслан Володимирович

-     декан факультету тваринництва та водних біоресурсів, член комісії;

20. Глазунова Олена Григорівна

-     декан факультету інформаційних технологій, член комісії;

21. Діброва Анатолій Дмитрович

-     декан економічного факультету, член комісії;

22. Коломієць Юлія Василівна

-     декан факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, член комісії;

23. Євсюков Тарас Олексійович

-     декан факультету землевпорядкування, член комісії;

24. Тонха Оксана Леонідівна

-     декан агробіологічного факультету, член комісії;

25.  Баль-Прилипко Лариса Вацлавівна

-     декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК, член комісії;

26. Братішко Вячеслав Вячеславович

-     декан механіко-технологічного факультету, член комісії;

27. Остапчук Анатолій Дмитрович

-     декан факультету аграрного менеджменту, член комісії;

28. Ружило Зіновій Володимирович

-     декан факультету конструювання та дизайну, член комісії;

29. Цвіліховський Микола Іванович

-     декан факультету ветеринарної медицини, член комісії;

30. Савицька Інна Миколаївна

     декан гуманітарно-педагогічного факультету, член комісії;

31. Яра Олена Сергіївна

-     декан юридичного факультету, член комісії;

32. Попова Олена Вікторівна

-     уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції;

33. Санченко Олександр Володимирович

 начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання;

34. Афанасенко Володимир Юрійович

-     заступника директора навчально-наукового центру міжнародної діяльності, член комісії;

35. Мельник Олексій Олегович

-     голова первинної профспілкової організації студентів НУБіП України, член комісії;

36. Вертелецький Олександр Олександрович

-     в.о. голови Студентської організації НУБіП України, член комісії;

37. Мокрієв Максим Володимирович

-     керівник центру дистанційних технологій навчання, член комісії;

38. Ковалевський Сергій Сергійович

-     відповідальний секретар приймальної комісії, уповноважена особа приймальної комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв;

39. Гончарук Оксана Миколаївна

-     заступник відповідального секретаря приймальної комісії;

40. Кривов’яз Євгенія Вікторівна

-     заступник відповідального секретаря приймальної комісії;

41. Палиця Юлія Василівна

-     заступник відповідального секретаря приймальної комісії;

42. Соломка Олексій Валерійович

-     заступник відповідального секретаря приймальної комісії.

 

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook