Випускникам шкіл

     Відповідно до Правил прийому на 2017 рік  вступ на базі повної загальної середньої освіти буде проходити на основі сертифікатів ЗНО 2017 та 2016  років. Випускники шкіл минулих років, які бажають вступити до нашого університету, повинні також пройти ЗНО у цьому році.

    Звертаємо Вашу увагу, що цьогоріч можна буде подати до дев'яти заяв на чотири спеціальності, на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету. Кількість поданих заяв на спеціальності, на яких не передбачається прийому за кошти державного бюджету, не обмежується.

     Під час подання заяв абітурієнт має вказати пріоритетність спеціальностей. Тобто, абітурієнт повинен вказати, в якій черговості він хотів би бути навчатися за обраними спеціальностями: пріоритет № 1 – це заява на обрану спеціальність у конкретний вищий навчальний заклад, де Ви бажаєте навчатися найбільше. Пам’ятайте, що Ви надаєте пріоритети не вищим навчальним закладам, а спеціальностям

     Прийом заяв і документів на навчання розпочинається з 12 липня 2017 року.
     Вага балу за підготовчі курси – 0,05.
     Вага балу атестата про повну загальну середню освіту – 0,1.

     Мінімальна кількість балів з конкурсних предметів для допуску до участі в конкурсі:

  • українська мова і література – 100 балів.
  • другий предмет – 100 балів для усіх спеціальностей, окрім Агрономії, Садівництво та виноградарство, Геодезія та землеустрій110 балів.
  • третій предмет (на вибір з двох) – 100 балів.

    

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій