Науковці ННІ лісового і садово-паркового господарства взяли участь у дослідженнях з оцінки впливу на довкілля в лісах Чернігівщини

9 вересня 2023 року
    Фахівці ННІ лісового і садово-паркового господарства Олександр Бала, Андрій Чурілов та факультету тваринництва та водних біоресурсів Іван Митяй взяли участь в наукових дослідженнях щодо оцінки впливу на довкілля господарської діяльності лісогосподарських підприємств ДП "Ліси України" Чернігівської області.

    Процедура оцінки впливу на довкілля є обов’язковою для багатьох галузей національної економіки нашої країни, в тому числі і лісогосподарських підприємств, що планують проводити суцільні та поступові рубки головного користування та суцільні санітарні рубки. П’ять філій Чернігівської області Північного лісового офісу ДП «Ліси України» звернулися до ННІ лісового і садово-паркового господарства з проханням проведення низки наукових досліджень та формування звіту з оцінки впливу на довкілля.

    Минулого тижня група науковців університету відвідала підприємства та провела роботи зі збору дослідного матеріалу для оцінки наявної флори та фауни на ділянках де передбачається проведення відповідних рубок планованої діяльності. До складу цієї групи входили Бала Олександр Петрович, директор НДІ лісівництва та декоративного садівництва, Чурілов Андрій Михайлович, доцент кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції та Митяй Іван Сергійович, доцент кафедри біології тварин факультету тваринництва та водних біоресурсів. До зустрічі також долучилися головні лісничі та лісничі підприємств.

     Процедура оцінки впливу на довкілля спрямована на запобігання шкоди довкіллю, забезпечення екологічної безпеки, охорони навколишнього середовища, раціонального використання та відтворення природних лісових ресурсів України.

     Безпосередньо в польових умовах фахівцями університету було проведено роз’яснення, щодо збору дослідних даних для проведення геоботанічних та зоологічних досліджень.

Олександр БАЛА,
директор НДІ лісівництва та декоративного садівництва

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook